9. - 10. 2. 2019 zkušební závod Český Brod (nezapočítává se do finále)

18. - 19. 5. 2019 finále Praha Černošice

Do finále se započítavají 4 nejúspěšnější závody!

Nábory jsou za námi!
10. 9. 2018

Pokud jste nestihli nábory, nevadí! Přijďte k nám během září a vyberte si kurz přímo na míru! STOP stav je zatím u kurzů Gymnastika úterý a Balet pátek. Je možné, že budou opět otevřeny po tomto týdnu, kdy budeme znát závazné přihlášky do těchto kurzů. Těšíme se na viděnou!

Nábory jsou již tento týden!
3. 9. 2018

Začínáme další sezónu! Tento týden můžete přijít k nám na nábory a to 6. a 8.9. Můžete se na nás také přijít podívat 4.9. do MY FORA, kde proběhne exhibiční SHOW!

Nábory se týkají i stávajících kurzistů!

Veškeré info naleznete ZDE.

OTEVÍRACÍ DOBA 3. - 9. září 2018
27. 8. 2018

POZOR - změna otevírací doby CENTRA v týdnu 3. - 9. září 2018!!!

INFORMACE K NOVÉ SEZÓNĚ 2017/2018
16. 8. 2018

Nová sezóna 2017/2018 se kvapem blíží a my přinášíme žhavé informace! Už za pár týdnů se v A-STYL Centru rozjedou taneční a pohybové lekce pro děti i dospělé. Staň se součástí skvělé party, která ti ukáže, že tanec a pohyb je zábava! ROZVRH, TERMÍNY NÁBORŮ a mnohem víc najdeš ZDE. Těšíme se na tebe!

A-styl AKADEMIE 2018
15. 8. 2018

V týdnu 20.-24.8. zaplní A-styl Centrum téměř 130 dětí, které se chtějí hýbat a zdokonalit se v tom co mají rádi. Viz níže naleznete veškeré info ke kempu:

A-styl UNIVERZITA 2018
15. 8. 2018

Ve dnech 27. - 31. 8. se začnou připravovat na novou soutěžní sezónu složky aerobiku, cheerleadingu a contemporary.

Dodatečné informace pro aerobik a contemporary ZDE.

Dodatečné informace pro cheerleading ZDE.

"Zdokonaluj se v tom, co máš rád!"

A-styl SHOW 2018 - důležité INFO
11. 6. 2018

Prožijte s námi další nezapomenutelnou A-STYL SHOW "PARTY". V neděli 17.6. od 17:00 v HOME CREDIT ARENĚ se vám představí téměř 550 tanečníků v 33 originálních choreografiích. Uvidíte, co se i vy můžete v A-stylu naučit.

4 tituly Mistrů ČR pro aerobičky z A-stylu!
10. 6. 2018

9.6.2018 bojovaly aerobičky na MČR ve II.VT pod hlavičkou ČGF na závodě Mistry s Mistry a vybojovaly 13 sad medailí a z toho 4 tituly Mistrů ČR! Získaly 7x zlatou, 2x stříbrnou a 4x bronzovou medaili. Zároveň děvčata z A-stylu vybojovaly titul nejlepšího týmu celého finálového dne a odvezly si do Liberce putovní pohár. V hodnocení celé  jarní části se aerobičky z A-stylu umístily na 2.místě ze všech klubů z celé ČR. Všem moc gratulujeme za skvělé sportovní výkony, rodičům za jejich podporu při závodech, trenérkám za skvěle odvedenou práci!

stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40