Members
Kalendář
« květen 2018 »
Po Út St Čt So Ne
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denAerobičky v Olomouci získaly 16 sad medailí!

1. 5. 2017

Aerobičky tento víkend bojovaly na dalším závodě jarní sezony v Olomouci! Získaly 6 zlatých, 7 stříbrných a 3 bronzové medaile! Moc gratulujeme a těšíme se za 14 dní na další závody, které se konají v Litomyšli!

Odkaz na foto ZDE.

Další foto od Sněhotových ZDE.


V nejmladší kategorii A (6 – 8 let) získaly děvčata zlatou medaili v maxi týmech ve složení Natálie Opletalová, Anna Vodhánělová, Elena Černohorská, Viktorie Molnárová a Agáta Passianová. Druhé zlato si odvezly v mini týmech Passianová, Černohorská, Molnárová V. Ve dvojicích si stříbrnou odvezla Agáta Passianová a Viktorie Molnárová. V jednotlivkyních si v konkurenci 19 závodnic vybojovala čtvrtou příčku Viktorie Molnárová a sedmá skončila Agáta Passianová.

V kategorii B (9 – 11 let) stříbrnou medaili získaly děvčata v maxi týmech ve složení Kateřina Jakubcová, Anežka Fryaufová, Amélie Molnárová, Adéla Kostolníková, Tereza Oberreiterová a Patricie Fabiková.  Zlatou medaili vybojovala v kategorii dvojic Patricie Fabiková a Anežka Fryaufová.  Další zlatou vybojovala děvčata v mini týmech ve složení Adéla Kostolníková, Patricie Fabiková a Anežka Fryaufová. V této kategorii si devátou pozici vybojovala trojička Amélie Molnárová, Kateřina Jakubcová a Tereza Oberreiterová. V kategorii jednotlivkyň si v konkurenci 39 závodnic vybojovala 3. místo Anežka Fryaufová.  Druhé místo vybojovala děvčata v kategorii SHOW se sestavou ORIENT  ve složení Elisabeth Soukupová, Klára Váňová, Daniela Pavlů, Mariana Kočová, Jana Voldřichová, Elen Lišková, Nikola Marková, Aneta Führichová.

V kategorii C (12-15 let) si první zlatou vybojoval maxi tým ve složení Julie Škvorová, Karolína Dvořáková, Markéta Králová, Veronika Wienerová a Karolína Volhejnová. V kategorii SHOW se sestavou ARMY GIRLS braly stříbrnou medaili děvčata ve složení Klára Holubová, Markéta Holubová, Vendula Havelková, Tereza Karmazínová, Lenka Marvanová, Tereza Gujdová a Denisa Kupcová.  V kategorii dvojic stříbro získaly děvčata Veronika Wienerová a Karolína Dvořáková a třetí příčku obsadila Denisa Kupcová a Tereza Gujdová. Na 9. místě skončila děvčata Karolína Volhejnová a Markéta Králová.  V jednotlivkyních si v konkurenci 36 závodnic stříbrnou medaili vybojovala Patricie Fabiková. 6. skončila Veronika Wienerová a 8. Karolína Dvořáková. V mini týmech obsadila děvčata Karolína Volhejnová, Julie Škvorová a Karolína Dvořáková bronzovou pozici a šestou příčku obsadila děvčata ve složení Denisa Kupcová, Tereza Gujdová a Vendula Havelková.

V kategorii D (16 let a více)  si zlatou medaili v mini týmech vybojovala děvčata ve složení Barbora Pažoutová, Klára Dvořáčková a Kristýna Havelková. V kategorii dvojic si stříbro vybojovaly Kristýna Havelková s Barborou Pažoutovou.

 

Moc gratulujeme a děkujeme všem za skvělou reprezentaci A-stylu. Rodičům děkujeme za podporu a těšíme se na další závody, které se konají 13. – 14. května v Litomyšli.