Members
Kalendář
« červenec 2018 »
Po Út St Čt So Ne
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden den11 medailí pro aerobičky z Litomyšle!

14. 5. 2017

Tento víkend bojovaly aerobičky již na 4. závodě jarní sezony Mistry s mistry a to v Litomyšli. Vybojovaly 3x zlato, 4x stříbro a 4x bronz!

FOTO ZDE.

 


V nejmladší kategorii A (6 – 8 let) získaly děvčata zlatou medaili v maxi týmech ve složení Natálie Opletalová, Anna Vodhánělová, Elena Černohorská, Viktorie Molnárová a Agáta Passianová. Stříbrnou medaili si odvezly v mini týmech Passianová, Černohorská, Molnárová V. Ve dvojicích si další stříbrnou vybojovaly Agáta Passianová a Viktorie Molnárová. V jednotlivkyních si v konkurenci 19 závodnic vybojovala čtvrtou příčku Agáta Passianová a osmá skončila Viktorie Molnárová.

 

V kategorii B (9 – 11 let) stříbrnou medaili získaly děvčata v maxi týmech ve složení Kateřina Jakubcová, Anežka Fryaufová, Amélie Molnárová, Adéla Kostolníková, Tereza Oberreiterová a Patricie Fabiková.  Bronzovou příčku vybojovala v kategorii dvojic Patricie Fabiková a Anežka Fryaufová.  A další bronz přidaly Fabiková s Fryaufovou v trojicích, kde je doplnila Adéla Kostolníková. 10 místo v trojicích Amélie Molnárová, Kateřina Jakubcová a Tereza Oberreiterová. V kategorii jednotlivkyň si v konkurenci 39 závodnic vybojovala 5. místo Anežka Fryaufová.  Třetí místo vybojovala děvčata v kategorii SHOW se sestavou ORIENT  ve složení Elisabeth Soukupová, Klára Váňová, Daniela Pavlů, Mariana Kočová, Jana Voldřichová, Elen Lišková, Nikola Marková, Aneta Führichová.

V kategorii C (12-15 let) si zlatou vybojoval maxi tým ve složení Julie Škvorová, Karolína Dvořáková, Markéta Králová, Veronika Wienerová a Karolína Volhejnová. V kategorii dvojic bronz získaly děvčata Veronika Wienerová a Karolína Dvořáková. Šesté příčku vybojovala Denisa Kupcová a Tereza Gujdová. Na 8. místě skončila děvčata Karolína Volhejnová a Markéta Králová.  V jednotlivkyních si v konkurenci 35 závodnic šestou příčku vybojovala Patricie Fabiková. 10. skončila Veronika Wienerová a 12. Karolína Dvořáková. V mini týmech obsadila děvčata Karolína Volhejnová, Julie Škvorová a Karolína Dvořáková skvělou stříbrnou příčku a šestou příčku obsadila děvčata ve složení Denisa Kupcová, Tereza Gujdová a Vendula Havelková. V kategorii SHOW se sestavou ARMY GIRLS braly nepopulární čtvrtou pozici děvčata ve složení Klára Holubová, Markéta Holubová, Vendula Havelková, Tereza Karmazínová, Lenka Marvanová, Tereza Gujdová a Denisa Kupcová.

 

V kategorii D (16 let a více)  si zlatou medaili v mini týmech vybojovala děvčata ve složení Barbora Pažoutová, Klára Dvořáčková a Kristýna Havelková. V kategorii dvojic si čtvrté místo vybojovaly Kristýna Havelková s Barborou Pažoutovou.

Moc gratulujeme!

 

Rodičům děkujeme za podporu a těšíme se na další závody, které se konají  již 20. – 21. května v Praze.