akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden den

Aerobičky z A-stylu bojovaly tento víkend na posledním nominačním závodě jarní sezony v Praze!

21. 5. 2017

O víkendu proběhl poslední nominační závod jarní sezony pod Mistry s mistry v Praze. Před porotu se postavilo téměř 1500 závodnic z 56 klubů z celé ČR. Aerobičky z A-stylu ukázaly, že patří mezi špičku v České republice. Získaly 13 sad medailí (4x zlato, 5x stříbro a 4x bronz) a téměř všechny ostatní sestavy sbíraly body do  celostátního finále, které se koná 10.6. v Pardubicích.

Více foto ZDE.

V nejmladší kategorii A (6 – 8 let) získaly děvčata první zlatou medaili v maxi týmech ve složení Agáta Passianová, Elena Černohorská, Viktorie Molnárová, Anna Vodhánělová a Natálie Opletalová. Druhé zlato si odvezly první tři jmenované v mini týmech (Passianová, Černohorská, Molnárová V.) Bronzovou medaili v mini týmech vybojovaly naše nejmladší závodnice ve složení Anežka Fořtová, Barbora Hegrová a Veronika Endrychová. Ve dvojicích si stříbro odvezla Agáta Passianová a Viktorie Molnárová a další bronz brala Anežka Fořtová a Veronika Endrychová. V jednotlivkyních se na sedmém místě umístila Agáta Passianová a jedenáctá skončila  Viktorie Molnárová.

V kategorii B (9 – 11 let) jsme měli stříbrné žně. První stříbrnou vybojovalo v mini týmech trio ve složení Anežka Fryaufová, Adéla Kostolníková a Patricie Fabikova. Na pěkném šestém místě skončilo trio Kateřina Jakubcová, Tereza Oberreiterová a Amélie Molnárová. Druhou stříbrnou si vybojovala děvčata v kategorii dvojic a to ve složení Patricie Fabiková a Anežka Fryaufová. V maxi týmech děvčata vybojovala třetí stříbrnou medaili ve složení Amélie Molnárová, Tereza Oberreiterová, Kateřina Jakubcová, Adéla Kostolníková, Patricie Fabiková a Anežka Fryaufová. V jednotlivkyních si v konkurenci 42 závodnic vybojovala čtvrtou pozici Anežka Fryaufová. V kategorii SHOW si sedmou příčku vybojovala děvčata ve složení Elisabeth Soukupová, Klára Váňová, Daniela Pavlů, Mariana Kočová, Jana Voldřichová, Elen Lišková, Nikola Marková, Aneta Führichová se sestavou ORIENT.

V kategorii C (12-15 let) si zlato odvezla děvčata v kategorii maxi týmu ve složení Markéta Králová, Karolína Volhejnová, Julie Škvorová, Veronika Wienerová a Karolína Dvořáková. Poslední dvě jmenované si vybojovaly bronzovou medaili v kategorii dvojic (Wienerová, Dvořáková). Ve dvojicích se na pátém místě umístila Denisa Kupcová a Tereza Gujdová a na sedmém místě skončila Karolína Volhejnová a Markéta Králová.  V mini týmech se na pátém místě umístila děvčata  ve složení Karolína Volhejnová, Julie Škvorová a Karolína Dvořáková a 6. příčku obsadil tým ve složení Vendula Havelková, Tereza Gujdová a Denisa Kupcová. V jednotlivkyních si v obrovské konkurenci 46 závodnic vybojovala stříbrnou příčku mlaďoučká Patricie Fabiková, která by měla ještě díky svému věku soutěžit v mladší kategorii. Na pěkné deváté příčce skončila Karolína Dvořáková a na desáté Veronika Wienerová. V SHOW sestavách nám překrásnou bronzovou příčku obsadila sestava ARMY GIRLS ve složení Lenka Marvanová, Tereza Karmazínová, Markéta Holubová, Klára Holubová, Jana Pecháčková, Vendula Havelková, Denisa Kupcová a Tereza Gujdová.

V kategorie D (16 let a více)si zlatou medaili v mini týmech vybojovala děvčata ve složení Klára Dvořáčková, Kristýna Havelková a Barbora Pažoutová. V kategorii dvojic si Havelková s Pažoutovou vybojovaly šestou příčku.

Moc gratulujeme! Všem aerobičkám děkujeme za skvělou reprezentaci a rodičům děkujeme za podporu při závodech. Čeká nás 3 týdenní příprava na finálové boje, které se konají 10.6. v Pardubicích.