Members
Kalendář
« březen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denAerobičky vezou 12 medailí z Říčan!

23. 4. 2018

O víkendu 21. – 22. dubna se konal čtvrtý závod jarní sezóny v Říčanech. Aerobičky ukázaly, že jsou bojovnice a přivezly 12 medailí – 8x zlatou, 2x stříbrnou a 2x bronzovou.

Foto ZDE.


V nejmladší kategorii A (6 – 8 let) získaly děvčata zlatou medaili v maxi týmech ve složení Barbora Hegrová, Veronika Endrychová, Anežka Fořtová, Barbora Bušková a Nela Cibulková. Druhé zlato si odvezly v mini týmech Hegrová, Endrychová a Fořtová. Ve dvojicích si další zlatou vybojovala Anežka Fořtová s Veronikou Endrychovou a bronz braly Nela Cibulková s Barborou Buškovou. Čtvrté místo obsadily Anna Kratochvílová s Eliškou Buškovou. V jednotlivkyních si v konkurenci 23 závodnic vybojovala 7. místo Eliška Bušková a na 8. místě skončila Anežka Fořtová.

V kategorii B (9 – 11 let) si stříbrnou medaili odvezly Kateřina Jakubcová s Agátou Passiánovou v kategorii dvojic v konkurenci 21 sestav. V kategorii trojic si druhou stříbrnou vybojovaly Anežka Fryaufová, Adéla Kostolníková a Patricie Fabiková. Na pátém místě v mini týmech skončily Natálie Opletalová, Niki Fišerová a Elena Černohorská. V maxi týmech si nepopulární čtvrté místo vybojovala děvčata ve složení Jakubcová, Soukupová, Černohorská, Fišerová a Opletalová. V jednotlivkyních v konkurenci 54 závodnic vybojovala 19. místo Agáta Passiánová, 20. místo Anežka Fryaufová, 33. místo obsadila Kateřina Jakubcová.

V kategorii C (12-15 let) se opravdu dařilo. První zlatou vybojoval maxi tým ve složení Karolína Volhejnová, Markéta Králová, Karolína Dvořáková, Julie Škvorová, Veronika Wienerová a Amélie Molnárová.  Druhou zlatou vybojoval mini tým ve složení Veronika Wienerová, Karolína Dvořáková a Karolína Volhejnová. Další zlatou vybojovala Patricie Fabiková v konkurenci 45 závodnic. Na 9 místě skončila Veronika Wienerová a 10. Karolína Dvořáková. Ve dvojicích si čtvrtou zlatou vybojovaly Patricie Fabiková s Anežkou Fryaufovou. Na osmém místě skončily Julie Škvorová s Amélií Molnárovou. V kategorii SHOW si sestava Indiánek vybojovala výbornou pátou pozici ve složení Bradáčová, Faloutová, Führichová, Hrnčířová, Kočová, Jáčová, Lišková, Pavlů, Soukupová, Šubertová, Fišerová, Černohorská, Vojáčková, Marková a Váňová v konkurenci 12 sestav.

V kategorii D (16 let a více) si zlatou medaili v maxi týmech vybojovala děvčata ve složení Barbora Pažoutová, Vendula Havelková, Tereza Gujdová, Denisa Kupcová a Jana Pecháčková. V mini týmech vybojovaly  bronz Barbora Pažoutová, Tereza Gujdová a Denisa Kupcová. Ve dvojicích se na krásném 4. místě umístila Karolína Dvořáková s Veronikou Wienerovu, 11. skončily Tereza Gujdová s Denisou Kupcovou a 14. Vendula Havelková s Barborou Pažoutovou.  V kategorii SHOW se na 4. místě umístila sestava Servírky ve složení Jana Pecháčková, Klára Holubová, Markéta Holubová, Tereza Gujdová, Denisa Kupcová, Vendula Havelková, Karolína Dvořáková, Karolína Volhejnová, Julie Škvorová a Markéta Králová.

Všem závodnicím gratulujeme a těšíme se na další závody, které se konají o víkendu 5. – 6. května  v Ostravě. Rodičům děkujeme za podporu a dopravu na závody.