Members
Kalendář
« březen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden den12 medailí z Ostravy pro aerobičky!

7. 5. 2018

O víkendu 5. - 6. května se konal pátý závod jarní sezóny v Ostravě. Naše aerobičky ukázaly, že pojedou na druhý konec republiky a budou bojovat o medaile a body do velkého finále, které se koná 9. 6. v Praze.  Z Ostravy aerobičky přivezly  12 medailí -  4x zlatou, 4x stříbrnou a 4x bronzovou!

Foto ZDE.


V nejmladší kategorii A (6 – 8 let) získaly děvčata zlatou medaili v maxi týmech ve složení Barbora Hegrová, Veronika Endrychová, Anežka Fořtová, Barbora Bušková a Nela Cibulková. Stříbrnou si odvezly v mini týmech Hegrová, Endrychová a Fořtová. I ve dvojicích si další stříbrnou vybojovala Anežka Fořtová s Veronikou Endrychovou a bronz vyhrály Nela Cibulková s Barborou Buškovou. V jednotlivkyních si v konkurenci 17 závodnic vybojovala 6. místo Eliška Bušková a 7. skončila Anežka Fořtová.

V kategorii B (9 – 11 let) si bronzovou medaili vybojovalo maxi tým ve složení Elizabeth Soukupová, Natálie Opletalová, Kateřina Jakubcová, Elena Černohorská a Niki Fišerová. Dvojice ve složení Agáta Passianová a Kateřina Jakubcová brala nepopulární čtvrtou pozici.  V mini týmech se na čtvrtém místě umístily Adéla Kostolníková, Anežka Fryaufová a Patricie Fabiková. Pátou pozici obsadily Elizabeth Soukupová, Natálie Opletalová a Elena Černohorská. V jednotlivkyních v konkurenci 52 závodnic se na 9. místě umístila Anežka Fryaufová, 25. skončila Agáta Passianová a 28. Kateřina Jakubcová.

V kategorii C (12-15 let) si první zlatou vybojoval maxi tým ve složení Karolína Volhejnová, Karolína Dvořáková, Julie Škvorová, Veronika Wienerová a Amélie Molnárová.  Druhou zlatou vybojoval mini tým ve složení Dvořáková, Volhejnová a Wienerová. Třetí zlatou dvojice Anežka Fryaufová s Patricií Fabikovou. Dvojice Amélie Molnárová s Julií Škvorovou skončila na krásném pátém místě. V jednotlivkyních si v konkurenci 37 závodnic vybojovala 3. místo Karolína Dvořáková, 5. skončila Patricie Fabiková a 10. Veronika Wienerová.  V kategorii SHOW si sestava Indiánek vybojovala bronzovou medaili ve složení Bradáčová, Faloutová, Führichová, Hrnčířová, Kočová, Jáčová, Lišková, Pavlů, Soukupová, Šubertová, Vojáčková, Marková, Váňová, Fišerová, Černohorská.

V kategorii D (16 let a více) jsme měly zastoupení ve dvou sestavách a obě vybojovaly stříbrnou medaili. První stříbro si ve dvojicích vybojovala Veronika Wienerová s Karolínou Dvořákovou a druhé stříbro v kategorii SHOW se sestavou Servírky ve složení Jana Pecháčková, Klára Holubová, Markéta Holubová, Tereza Gujdová, Denisa Kupcová, Vendula Havelková, Karolína Dvořáková, Karolína Volhejnová, Julie Škvorová a Markéta Králová.

Všem závodnicím gratulujeme a těšíme se na poslední nominační závody, který se konají již tento víkend 12. a 13. 5. v Pardubicích. Rodičům děkujeme za podporu a naší mamince „pekařce“ :-) opět děkujeme za výborné koláčky a perníčky.