Members
Kalendář
« březen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denAerobičky vezou 13 medailí z Pardubic!

14. 5. 2018

O víkendu 12. - 13. května se konal poslední šestý nominační závod jarní sezóny v Pardubicích. Holky opět předvedly, že se chtějí poprat o poslední nominační body a vybojovaly 13 medailí a posbíraly cenné body do finále, které se koná 9.6. v Praze.  Přivezly jsme 10x zlatou, 1x stříbrnou a 1x bronzovou medaili!


V nejmladší kategorii A (6 – 8 let) získaly první zlatou medaili v maxi týmech ve složení Barbora Hegrová, Veronika Endrychová, Anežka Fořtová, Barbora Bušková a Nela Cibulková. Další zlatou si odvezly děvčata v triích ve složení Endrychová, Fořtová a Hegrová. Třetí zlatou ve dvojicích vybojovaly Veronika Endrychová s Anežkou Fořtovou a bronz Nela Cibulková s Barborou Buškovou. V jednotlivkyních se na osmém místě umístila Anežka Fořtová a 11. skončila Eliška Bušková.

V kategorii B (9 – 11 let) si zlatou medaili vybojovaly v mini týmech Adéla Kostolníková, Patricie Fabiková a Anežka Fryaufová. Na pátém místě skončily Elizabeth Soukupová, Natálie Opletalová a Elena Černohorská. V maxi týmech obsadily děvčata také pátou příčku ve složení Soukupová, Opletalová, Černohorská, Jakubcová a Fišerová. Ve dvojicích se na devátém místě umístily Agáta Passianová s Kateřinou Jakubcovou. V jednotlivkyních si v konkurenci 55 závodnic vybojovala zlatou medaili Anežka Fryaufová. Na 13. místě skončila Kateřina Jakubcová a 21. se umístila Agáta Passianová.

V kategorii C (12-15 let) si první zlatou vybojoval maxi tým ve složení Karolína Volhejnová, Karolína Dvořáková, Julie Škvorová, Veronika Wienerová a Amélie Molnárová.  Druhou zlatou vybojoval mini tým ve složení Dvořáková, Volhejnová a Wienerová. Třetí zlatou dvojice Anežka Fryaufová s Patricií Fabikovou. Bronzovou medaili si ve dvojicích odvezly Julie Škvorová s Amélií Molnárovou. V jednotlivkyních si v konkurenci 46 závodnic vybojovala 2. místo Patricie Fabiková, 4. místo Karolína Dvořáková a na 8. místě skončila Veronika Wienerová.  V kategorii SHOW si sestava Indiánek vybojovala nepopulární čtvrtou pozici ve složení Bradáčová, Faloutová, Führichová, Hrnčířová, Kočová, Jáčová, Lišková, Pavlů, Soukupová, Šubertová, Vojáčková, Marková, Váňová, Fišerová, Černohorská.

V kategorii D (16 let a více) si první zlatou vybojoval maxi tým ve složení Barbora Pažoutová, Vendula Havelková, Tereza Gujdová, Jana Pecháčková a Denisa Kupcová. Druhou zlatou si odvezly děvčata v mini týmech ve složení Pažoutová, Kupcová a Gujdová. Ve dvojicích se na 7. místě umístily Denisa Kupcová s Terezou Gujdovou a na 8. místě skončily Jana Pecháčková s Vendulou Havelkovou. V kategorii SHOW se sestavou Servírky skončily na sedmém místě děvčata ve složení Jana Pecháčková, Klára Holubová, Markéta Holubová, Tereza Gujdová, Denisa Kupcová, Vendula Havelková, Karolína Dvořáková, Karolína Volhejnová, Julie Škvorová a Markéta Králová.

Všem moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci. Po těchto šesti náročných nominačních kolech se budeme těšit na finále, které se koná 9.6. v Praze. Rodičům děkujeme za podporu.připojené fotografie:


stránka fotografií: 1