Od 13. 12. 2017 jsou v prodeji vstupenky na oblíbený a jedineční Maškarní bál v Liberci, který se koná 27. ledna 2018 ve spolupráci s ZŠ Lesní. Vstupenky na dětský a večerní bál zakupujte na recepci A-styl Centra nebo v ZŠ Lesní.

Cena vstupenky na dětský maškarní je 50,- pro dítě a pro doprovod 20,-. Cena vstupenky na večerní Maškarní bál je 350,- (v ceně je zahrnuta večeře).

Neváhejte a zakupujte lístky na naš jedinečný "MAŠKARÁK".

Dragons pokořili Bastu Cheer Cup
11. 12. 2017

V neděli 10.12. se vydali naše Dragons na soutěž do Ústí nad Labem - Basta Cheer Cup. Soutěžilo 21 sestav a bilance je opravdu skvělá. Dragons vybojovali 8x zlatou, 2x stříbrnou a  2x bronzovou medaili! Moc gratulujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili a i když u někoho necinkla medaile, tak si zaslouží naše Dragons pochvalu za skvělou reprezentaci!!!

Hip hop tanečníci na One Beat Battlu v Praze !

V sobotu 9.12. se konala soutěž One Beat Battl v Praze. Naši tanečníci ukázali, že mají skvěle našlápnuto! Skvělá atmosféra, nový koncept, obr konkurence a kupa inspirace.

Z 80 dětských dvojicek Karolína Kozelková a Zuzana Messnerova přes 3 battle vítězství postoupily do finálových kol. Eva Hemková a Pavla Hotková ze 100 juniorských dvojicek přes 3 vítězství postoupily mezi TOP 8. Obě dvojičky v dalším battlu už nepostoupily, ale skončily na krásném 5.-8. místě! Crew (skupinka) postoupila z prvního battlu, ale druhý battle skončil nerozhodně, tak jsme přidávali jeden vstup. O jeden hlas jsme prohráli. Ale bylo to těsný! Obrovská gratulace všem A-stylákům!

SEMTEX CUP 2 jsme pokořili!
20. 11. 2017

3x zlato, 2x stříbro a 3x bronz pro naše hip hopáky ze SEMTEX CUPU 2 v Hradci Králové!

Dragons úspěšné na SPIRIT CHEER CUPU!

Dračí výprava byla úspěšná na první soutěži letošní sezony a přivezla z Plzně 2x zlato a 2x stříbro!

Zlato vybojovaly Flames a Heat a stříbro Fever a Youth Dance. Všem ostatním děkujeme za skvělou reprezentaci. GO DRAGONS GO!

Všem moc gratulujeme!

Natáčení výpravné pohádky Perinbaba 2!
13. 11. 2017

Tento víkend se podílely na natáčení druhého dílu pohádky Perinbaba 2 i naše děti z A-stylu. V sobotu v Přerově a v neděli v Tatrách. Parádní atmosféra a neskutečná zkušenost! Pan režisér Juraj Jakubisko moc holky pochválil a daroval jim i přání!

Oblíbené A-styl soutěže již v prosinci!
12. 11. 2017

Blíží se naše oblíbené soutěže Aerobik Winter Cup, Cheer Winter Cup a A-styl Battle Time! 16.12. dopoledne si zasoutěží naše aerobičky, v odpoledních hodinách proběhne soutěž v cheerleadingu a v neděli 17.12. po obědě si zasoutěží naši tanečníci! Startovné a vstupné je ZDARMA!

A-styl Cheer Winter Cup 2017!
11. 11. 2017

Dne 16.12. od 13:00 hodin proběhne oblíbená interní soutěž pro všechny soutěžní i nesoutěžní cheerleaders A-stylu. Soutěži se bude v kategorii jednotlivkyně, dua a tria. Startovné a vstupené je zdarma! Prijďte si zazávodit a užít předvánoční čas s námi!

A-styl Battle Time 2017 je tu!
9. 11. 2017

Zveme všechny hip hopáky z A-STYLU na naši každoroční předvánoční soutěž A-STYL BATTLE TIME, která se koná v neděli 17. 12. od 13 do 19 hod. v A-STYLU (sál A).

Soutěž je určena pro všechny! Od pátečních začátečníků až po pokročilé.

Aerobic Winter Cup 2017
31. 10. 2017

Dne 16.12.2017 od 9:00 hod. se uskuteční oblíbená interní soutěž pro všechny aerobičky. Soutěžit se bude v komerčním i sportovním aerobiku. Během závodů Vám děvčata ze soutěžních i nesoutěžních složek předvedou sestavy, které připravují na další sezonu 2018! Neváhejte a přijďte si užít dopoledne plné sportu v předvánočním čase s námi!