více akcí v jeden den

Aktuality

DVD A FOTO ze SHOW 2018 - vyzvedávání!
19. 6. 2018

DVD a FOTO ze SHOW 2018 si budete moci vyzvednout 2. a 3. července od 15:00 do 17:00 na recepci A-styl Centra! Pak bude možnost vyzvednout set od 5.srpna!

Pokud jste nestihli set objednat, nevadí! Na recepci budou připravené další sety, které budete moci odkoupit přímo na místě!

A-styl SHOW byla SUPER!
18. 6. 2018

V neděli 17.6. jsme oslavili své 20. narozeniny a slavili jsme opravdu ve velkém stylu! Během dvouhodinového programu se na scéně vystřídalo více než 550 tanečníků od malých předškolních dětí po dospělé.  Celá show byla podpořen vizuální projekcí na velkoplošné obrazovce. Emoce, zábava, originální příběh, to vše bylo na velké NAROZENINOVÉ "PARTY"!

FOTO BY: Ota Mrákota - 1. ochutnávka

A-styl SHOW 2018 - důležité INFO
11. 6. 2018

Prožijte s námi další nezapomenutelnou A-STYL SHOW "PARTY". V neděli 17.6. od 17:00 v HOME CREDIT ARENĚ se vám představí téměř 550 tanečníků v 33 originálních choreografiích. Uvidíte, co se i vy můžete v A-stylu naučit.

4 tituly Mistrů ČR pro aerobičky z A-stylu!
10. 6. 2018

9.6.2018 bojovaly aerobičky na MČR ve II.VT pod hlavičkou ČGF na závodě Mistry s Mistry a vybojovaly 13 sad medailí a z toho 4 tituly Mistrů ČR! Získaly 7x zlatou, 2x stříbrnou a 4x bronzovou medaili. Zároveň děvčata z A-stylu vybojovaly titul nejlepšího týmu celého finálového dne a odvezly si do Liberce putovní pohár. V hodnocení celé  jarní části se aerobičky z A-stylu umístily na 2.místě ze všech klubů z celé ČR. Všem moc gratulujeme za skvělé sportovní výkony, rodičům za jejich podporu při závodech, trenérkám za skvěle odvedenou práci!

Gratulujeme našim Dragons k medailím z Mistrovství ČR v malých divizích!
4. 6. 2018

A-styl Dragons 2. 6. 2018 zabodovaly a z Mistrovství malých divizí přivezly do Liberce celkem 5 medailí!!!

DVD a FOTO ze SHOW 2018 - objednávejte na recepci!
30. 5. 2018

Opět máte možnost objednat si záznam ze SHOW 2018 na recepci A-styl Centra (2x DVD video, 1x CD foto). Cena za set je 200 Kč.

Běh nás baví 2018 zná své vítěze!
29. 5. 2018

Ve středu 30.5. se sešlo v Home Credit areně téměř 450 dětí ze 13  mateřských škol. Hlavním závodem byl běh na 40 metrů. Celkovým vítězem se stala školka MŠ Muchomůrka. Ceny dětem i školkám předával náš olympijský vítěz Roman Šebrle.

GRATULUJEME!

První foto ZDE.

Učastníci, organizátoři i pomocníci z JERGYMU si dopoledne plné zábavy a sportu užili a již dnes se těší na další ročník v roce 2019! Celá akce byla podpořena Statutárním městem Liberec a Libereckým krajem! Děkujeme.

Rozpis 1.generální zkoušky - A-styl SHOW 2018
24. 5. 2018

Rozpis 1. Generální zkoušky - 10.6.2018 v tělocvičně Školy U Školy v Liberci, ul. Jeronýmova – vchod do tělocvičny brankou z ulice Jeronýmova.

Prosím dodržujte časy příchodů. Zkouška se týká pouze nesoutěžních kurzů. Při neúčasti z vážných důvodů je nutné se dopředu u lektora omluvit! (Netýká se dětí, které se show neúčastní).

Běh nás baví 2018 se blíží!
17. 5. 2018

VI. ročník sportovního dopoledne pro děti mateřských škol "Běh nás baví 2018" je tu. Ve středu 30. května se sejde téměř 500 dětí ze 13 mateřských školek z Liberce a jeho okolí, aby změřily své síly v běhu na 40m. Jako doprovodný program si užijí dětskou show a spousty dětských sportovních aktivit. Přijďte se podívat do Home Credit Areny. Začátek akce je v 9:00.

Finále MČR v aerobiku - 23 sestav z A-stylu!
16. 5. 2018

Do finále MČR v aerobiku II.VT České gymnastické federace, které se koná 9.6. v Praze, se nominovalo 23 závodních sestav z A-stylu! Z kategorie A 7 sestav, z kategorie B 4 sestavy, z kategorie C 7 sestav a z kategorie D 5 sestav. Gratulujeme všem nominovaným!