Members
Kalendář
« srpen 2017 »
Po Út St Čt So Ne
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden den



22 sestav bude bojovat v celorepublikovém finále Mistry s mistry!

24. 5. 2017

10. června se uskuteční finále jarní sezony Mistry s mistry v Pardubicích. Téměř 40 aerobiček se probojovalo do celorepublikového finále! O příčky nejvyšší bude bojovat  22 závodních sestav z A-stylu! "Hej, hej, hej s A-stylem jsi nej!" Držíme pěstičky a přejeme hodně štěstí!


Nominace:

-------------------------------------------------------------------------------------

Kategorie A (6 - 8 let):

Maxi tým (postup z 1. místa) - Anna Vodhánělová, Natálie Opletalová, Viktorie Molnárová, Elena Černohorská, Agáta Passianová

Mini tým (postup z 1. místa) - Elena Černohorská, Agáta Passianová, Viktorie Molnárová

Mini tým (postup ze 4. místa) - Anežka Fořtová, Barbora Hegrová, Veronika Endrychová

Dvojice (postup z 1. místa) - Agáta Passianová, Viktorie Molnárová

Dvojice (postup ze 3. místa) - Veronika Endrychová, Anežka Fořtová

Jednotlivkyně (postup ze 4.-5. místa) - Agáta Passianová

Jednotlivkyně (postup z 6. místa) - Viktorie Molnárová

-------------------------------------------------------------------------------------

Kategorie B (9 - 11 let):

Maxi tým (postup z 2. místa) - Anežka Fryaufová, Kateřina Jakubcová, Patricie Fabiková, Tereza Oberreiterová, Amélie Molnárová, Adéla Kostolníková

Mini tým (postup z 1. - 2. místo) - Patricie Fabiková, Anežka Fryaufová, Adéla Kostolníková

Dvojice (postup z 1. místa) - Anežka Fryaufová, Patricie Fabiková

Jednotlivkyně (postup ze 4. místa) - Anežka Fryaufová

Show ORIENT (postup z 2. místa) - Nikola Marková, Jana Voldřichová, Elisabeth Soukupuvá, Aneta Führichová, Klára Váňová, Elen Lišková, Daniela Pavlů, Mariana Kočová

-----------------------------------------------------------------------------------------

Kategorie C (12 - 15 let):

Maxi tým (postup z 1. místa) - Markéta Králová, Karolína Volhejnová, Julie Škvorová, Karolína Dvořáková, Veronika Wienerová

Mini tým (postup ze 3. místa) - Karolína Volhejnová, Karolína Dvořáková, Julie Škvorová

Dvojice (postup z 1. místa) - Veronika Wienerová, Karolína Dvořáková

Dvojice (postup ze 4. místa) - Denisa Kupcová, Tereza Gujdová

Jednotlivkyně (postup ze 3. místa) - Patricie Fabiková

Jednotlivkyně (postup ze 7. místa) - Veronika Wienerová

Jednotlivkyně (postup z 9. místa) - Karolína Dvořáková

Show ARMY GIRLS (postup z 1. místa) - Klára Holubová, Jana Pecháčková, Markéta Holubová, Tereza Karmazínová, Lenka Marvanová, Denisa Kupcová, Tereza Gujdová, Vendula Havelková

------------------------------------------------------------------------------------------

Kategorie D (16 let a více):

Mini tým (postup z 1. místa) - Barbora Pažoutová, Kristýna Havelková, Klára Dvořáčková

Dvojice (postup z 2. místa) - Kristýna Havelková, Barbora Pažoutová