Members
Kalendář
« březen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden den10 kovů pro aerobičky z Černošic

9. 4. 2018

O víkendu 7. - 8. dubna se konal třetí závod jarní sezóny v Černošicích. Naše aerobičky, které se stále potýkají s vysokou nemocností a zraněními, opět ukázaly, že se s nimi musí počítat. Vybojovaly 6x zlatou, 3x stříbrnou a 1x bronzovou medaili.

FOTO zde.


V nejmladší kategorii A (6 – 8 let) získaly děvčata zlatou medaili v maxi týmech ve složení Barbora Hegrová, Veronika Endrychová, Anežka Fořtová, Barbora Bušková a Nela Cibulková. Druhé zlato si odvezly v mini týmech Hegrová, Endrychová a Fořtová. Ve dvojicích si další zlatou vybojovala Anežka Fořtová s Veronikou Endrychovou a stříbro vyhrály Nela Cibulková s Barborou Buškovou. Krásnou pátou příčku obsadily naše nejmladší Eliška Bušková s Annou Kratochvílovou. V jednotlivkyních si v konkurenci 21 závodnic vybojovala 6. místo Eliška Bušková a 7. skončila Anežka Fořtová.

V kategorii B (9 – 11 let) si stříbrnou medaili vybojovalo trio ve složení Agáta Passianová, Viktorie Molnárová a Kateřina Jakubcová.  Bronz si ve dvojicích odvezla Agáta Passianová s Viktorií Molnárovou. V jednotlivkyních byla největší konkurence ze všech kategorií a to 62 závodnic. Zde si krásnou 6. pozici vybojovala Anežka Fryaufová, 9. místo obsadila Kateřina Jakubcová, 19. Viktorie Molnárová, 20. skončila Agáta Passianová a 32. Natálie Opletalová, která si jednotlivkyni zkusila úplně poprvé, kvůli odhlášení mini týmu z důvodu nemoci jedné ze závodnic.

V kategorii C (12-15 let) si první zlatou vybojoval maxi tým ve složení Karolína Volhejnová, Markéta Králová, Karolína Dvořáková, Julie Škvorová, Veronika Wienerová a Amélie Molnárová.  Stříbrnou medaili si odvezl mini tým ve složení Karolína Volhejnová, Veronika Wienerová a Karolína Dvořáková. V kategorii dvojic se na krásném šestém místě umístily Amélie Molnárová a Julie Škvorová. V jednotlivkyních si v konkurenci 40 závodnic vybojovala 6. místo Karolína Dvořáková a na 12. místě skončila Veronika Wienerová.   V kategorii SHOW si sestava Indiánek vybojovala pátou pozici ve složení Bradáčová, Faloutová, Führichová, Hrnčířová, Kočová, Jáčová, Lišková, Pavlů, Soukupová, Šubertová, Vojáčková, Marková a Váňová.

V kategorii D (16 let a více) si zlatou medaili v maxi týmech vybojovala děvčata ve složení Barbora Pažoutová, Vendula Havelková, Tereza Gujdová, Denisa Kupcová a Jana Pecháčková. V mini týmech vybojovaly další zlatou Barbora Pažoutová, Tereza Gujdová a Denisa Kupcová. Ve dvojicích se na 6. místě umístila Veronika Wienerová s Karolínou Dvořákovou, 8. skončily Tereza Gujdová s Denisou Kupcovou a 14. Vendula Havelková s Janou Pecháčkovou.  V kategorii SHOW se na 6. místě umístila sestava Servírky ve složení Jana Pecháčková, Klára Holubová, Markéta Holubová, Tereza Gujdová, Denisa Kupcová, Vendula Havelková, Karolína Dvořáková, Karolína Volhejnová, Julie Škvorová a Markéta Králová.

Všem závodnicím gratulujeme a těšíme se na další závody, které se konají o víkendu 21. a 22. 4. v Říčanech. Aerobičkám, které jsou zraněné či nemocné přejeme rychlé uzdravení a brzký návrat do tréninků. Rodičům děkujeme za podporu a naší mamince „pekařce“ :-) za výborné koláčky, které zpříjemnily závody všem dětem.