více akcí v jeden den

Aktuality

Běh nás baví zná své vítěze!
17. 5. 2017

Ve středu 17.5. se sešlo v Home Credit areně téměř 550 dětí z 15 mateřských škol. Hlavním závodem byl běh na 40 metrů.Celkovým vítězem se stala školka MŠ Chrastava.

GRATULUJEME!

Foto ZDE.

Učastníci, organizátoři i pomocníci z JERGYMU si dopoledne plné zábavy a sportu užili a již dnes se těší na další ročník v roce 2018! Celá akce byla podpořena Statutárním městem Liberec a Libereckým krajem! Děkujeme.

A-STYL už zítra pořádá 5. ročník závodu Běh nás baví 2017!
16. 5. 2017

5. ročník sportovního dopoledne pro děti mateřských škol "Běh nás baví 2017" pod taktovkou A-STYLU Liberec je tu. Ve středu 17. května se sejde téměř 550 dětí z 15 mateřských školek z Liberce a jeho okolí, aby změřily své síly v běhu na 40m. Jako doprovodný program si užijí dětskou show a spousty dětských sportovních aktivit. Přijďte se podívat do Home Credit Areny. Začátek akce je v 9:00.

A-styl Dragons mají 2 tituly mistrů ČR!
15. 5. 2017

V sobotu 13.5. proběhlo v Praze MČR v cheerleadingu velkých divizí. A-styl Dragons získali 2 tituly mistrů ČR a další 2 medaile! Gratulujeme! Podrobné výsledky a odkaz na fotky níže.

1.generální zkouška na show ŠUŠ - 28.5.2017!
15. 5. 2017

V neděli 28. 5. se koná 1. generální zkouška na show v tělocvičně Školy u Školy Liberec (Jeronýmova ul -  boční vchod do tělocvičny). Zkouška se týká pouze nesoutěžních kurzů. Při neúčasti z vážných důvodů je nutné se dopředu u lektora omluvit!

Rozpis generální zkoušky ZDE.

OSAPO - fotbalová exhibice!
15. 5. 2017

V pátek 9.6. se koná exhibiční fotbalové utkání TJ Sokol Rozstání vs Bílí Tygři Liberec na fotbalovém hřišti v Rozstání! Přijďte si užít odpoledne plné sportu!

11 medailí pro aerobičky z Litomyšle!
14. 5. 2017

Tento víkend bojovaly aerobičky již na 4. závodě jarní sezony Mistry s mistry a to v Litomyšli. Vybojovaly 3x zlato, 4x stříbro a 4x bronz!

FOTO ZDE.

3. místo pro choreografii HAPPY!
11. 5. 2017

V neděli 7. května se konalo v Chomutově mistrovství Čech. Dětská hobby art choreografie HAPPY si vybojovala bronz!

Gratulujeme!

Foto ze soutěže ZDE.

Street formace na Mistrovství Čech v semifinále
2. 5. 2017

V neděli 30.4. probíhalo v Praze pod hlavičkou CDO zemské kolo velkých formací. A-STYL s choreografií Mars B.e postoupil mezi 13 nejlepších do semifinále (z 27 týmů). I když to po prvním kole bylo dle poroty dokonce 7. místo, tak jsem si domů nakonec odvezli 12. místo. Většina tanečníků soutěží letos ve formaci prvním rokem, takže jsme tímto umístěním nadšeni!! Semifinále je pro nás velkým závazkem do další práce a taky velkou motivací. Děkujeme všem za podporu, byl to krásný den, plný nových zkušeností a zážitků a skvělého tance.

Foto z akce zde.

Video formace najdte zde.

Aerobičky v Olomouci získaly 16 sad medailí!
1. 5. 2017

Aerobičky tento víkend bojovaly na dalším závodě jarní sezony v Olomouci! Získaly 6 zlatých, 7 stříbrných a 3 bronzové medaile! Moc gratulujeme a těšíme se za 14 dní na další závody, které se konají v Litomyšli!

Odkaz na foto ZDE.

Další foto od Sněhotových ZDE.

A-styl SHOW 2017 - vstupenky v prodeji od 1. května!
27. 4. 2017

Prožijte s námi další nezapomenutelnou A-STYL SHOW "POZDRAVY ZE SVĚTA". V neděli 11.6. od 17:00 v HOME CREDIT ARENĚ se vám představí téměř 550 tanečníků v cca 30 originálních choreografiích. Uvidíte, co se i vy můžete v A-stylu naučit.

V rámci dvou a půlhodinového programu (vč. přestávky) se představí všichni kurzisté A-stylu - děti od 3 let i dospělí tanečníci.