více akcí v jeden den

Aktuality

A-STYL letní kemp pro street dance tanečníky je tu!
29. 7. 2016

Od neděle 31.7. se padesátka A-STYL tanečníků bude bavit v rámci oblíbené letní taneční školy v Borovici. Bazének, venkovní stage i party stan už je připraven a hosté KALO i REGI už mají nažhavené tenisky a nemůžou se dočkat, až nám opět dodají kupu nové inspirace a štýla do nové sezóny!!

Druhý turnus příměstského tábora začal rozmotávat popletené pohádky.
18. 7. 2016

Dnes začal druhý turnus oblíbeného příměstského tábora tentokrát na téma Popletené pohádky. Děti je budou celý týden rozmotávat a v pátek zjistí, jak to vše dopadlo.

Užijí si týden plný zábavy, her, sportu a poznají nový kamarády.

Informace o náborech a SHOW v září!
12. 7. 2016

Nábory do kurzů na novou sezonu 2016/2017 se konají 3., 8. a 10. září.

Velká taneční SHOW bude tentokrát v nákupním centru MY FORUM a to 6. září od 14:00 do 17:00 hodin. I zde se budete moci zapsat do kurzu, který si vyberete!

Tešíme se na Vás v září na náborech i na SHOW!

Dragons získaly skvělé umístění na ME ve Vídni!
12. 7. 2016

První prázdninový víkend se ve Vídni uskutečnil ECU European Championships neboli Mistrovství Evropy v cheerleadingu a juniorský tým měl tu čest reprezentovat ČR v taneční kategorii Junior Team Freestyle. Z 23 týmů z celé Evropy děvčata vybojovala krásnou 11. příčku. GRAGULUJEME!

Příměstský tábor je v plném proudu
12. 7. 2016

Téměř 40 dětí se sešlo v A-styl Centru, aby rozmotalo naše pohádky. Děti si užívají dny plné zábavy, her a pohybu.

DVD ze SHOW
23. 6. 2016

Od pondělí 27.6. budou k vyzvednutí na recepci A-styl Centra DVD + foto ze show.

A-styl si k 18. narozeninám nadělil nové logo!
13. 6. 2016

Chceš vidět vývoj loga A-styl Centra? Neváhej a podívej se.

A-styl SHOW - mega akce a super zážitek!
13. 6. 2016

V sobotu 11. června se na podiu v Home Credit Areně předvedlo téměř 600 našich kurzistů. Velká výroční show byla super a všichni si jí moc užili. Na podiu se vystřídali streetaři, poppináři, cheerky, aerobičky, gymnastky, baletky, jazzistky i naši rodiče. Všichni pomohli zahnat noční můru a uzdravit našeho moderátora Radka. SUPER AKCE a SUPER POCIT! Podívejte se na přiložené fotografie

Konkurzy do soutěžních složek pro rok 2016/2017
7. 6. 2016

Konkurzy proběhnou ve třech termínech dle věkových skupin. Jsou povinné pro všechny zájemce o místo v některém ze soutěžních týmů. Na konkurz se přihlašujte na email: cheer@astyl.cz, uveďte jméno, datum narození a věkovou skupinu, do které se hlásíte (děti – peewees; junior; senior). Pokud se konkurzu ze závažných důvodů nebudete moci zúčastnit, ale máte zájem s námi příští sezonu soutěžit, napište také na tuto adresu a domluvíme se na nějakém náhradním termínu.

Podrobné informace naleznete ZDE.

Aerobičky z A-stylu jsou nejlepší z ČR!
5. 6. 2016

V sobotu 4.6. se konal v Praze finálový závod jarní sezony 2016. Do finále se za A-styl probojovalo 20 závodních sestav a 9 z nich bralo medaile. A-styl aerobik vybojoval 2x zlatou, 3x stříbrnou a 4x bronzovou příčku. Obrovským úspěchem je umístění v celorepublikové teamové soutěži. Jako klub jsme vyhráli dva putovní poháry. A-styl Liberec zvítězil z 56 závodních klubů z celé ČR a pro rok 2016 patří mezi nejlepší klub aerobiku. Navíc jsme ještě vyhráli putovní pohár finálového dne za nejvíc získaných bodů.