8. 6. 2015

Na recepci A-styl Centra lze objednat záznam z naší show na DVD.

Balíček obsahuje videozáznam celé show v digitální HD kvalitě na 2x DVD a profesionální fotografie na 1x CD.

Objednávat bude možné i v rámci A-styl show ve stánku v aréně.

Úspěšné celorepublikové finále AEROBIKU: 3 zlaté, 1 stříbrná, 2 bronzové medaile!
8. 6. 2015

V sobotu 6. 6. 2015 se konalo velké finále celorepublikové soutěže v aerobiku Mistry s Mistry v Praze v divadle Na Jatkách. Na zakončení aerobikové závodní sezóny se nominovalo celkem 13 sestav, které vybojovaly 6 medailí. Další úspěch je umístění mezi kluby, kde A-styl Liberec získal 7. příčku z 31 klubů z celé republiky!

MČR BEAT STREET: 2x bronz a TOP 5
7. 6. 2015

Skvělé výsledky vezou tanečníci A-stylu z mistrovství České republiky ve street dance formacích "BEAT STREET" 2015, které se konalo o víkendu v Brně. Podařilo se získat bronzové medaile v juniorských street dance formacích a v house dance choreografiích. Hlavní dospělá složka se umístila na výborném 5. místě. Moc gratulujeme!

Rozpis zkoušek na show 14.6. + informace
4. 6. 2015

Naše výroční show \"Síla hudby\" se blíží. V odkazech naleznete rozpis zkoušek na show a obecné informace.

Rozpis zkoušek na show.

Obecné informace.

Dětský den v MŠ Hvězdička
2. 6. 2015

2. června jsem uspořádali pro Mateřskou školku "Hvězdička" super Dětský den. Školková zahrada se na chvilku proměnila v indiánskou, čertovskou, čarodějnickou a pirátskou stezku plnou úkolů a překvapení. Hodně zábavy si děti užily i na skákacích hradech. Za statečnost byly děti odměněny malou sladkostí.

Přidejte se k VZP a získejte až 500 Kč
1. 6. 2015

VZP podporuje zdravý pohyb a díky tomu A-styl může podpořit Vás.

Nejste ještě pojištěncem VZP? Změňte pojišťovnu do 30.6. 2015 a získáte od A-stylu v hotovosti 500 Kč.

Již jste pojištěncem VZP? Děti do 18 let mohou v rámci programu Klub pevného zdraví využít příspěvek 500 Kč na sportovní a taneční aktivity A-stylu!

Liberec Cheer cup 13.6. v aréně
1. 6. 2015

V sobotu 13.6. bude patřit liberecká Home Credit Arena cheerleadingu. Na CCU mistrovství ČR LIBEREC CHEER CUP se sjede až 700 soutěžících z celé ČR. Nebudou chybět A-styl dragons. Držte nám palce!

Vstupenky v prodeji na místě anebo v předprodeji Ticketpro (nečíslované).

Běh nás baví 2015 zná své vítěze
1. 6. 2015

Ve čtvrtek 28.5. se sešlo v Home Credit areně téměř 650 dětí z 20 mateřských škol. Hlavním závodem byl běh na 40 metrů.

Celkovým vítězem se stala školka MŠ Bělíkova z Frýdlantu v Čechách.

Proběhla historicky první A-styl Dragoniáda!
31. 5. 2015
V neděli 31.5. proběhla oslava sezony 2014/2015 u A-styl Dragons čistě sportovně.
A-styl Dragoniáda byla cheerová Olympiáda, které se zúčastnili zástupci všech tří soutěžních týmů Sparks, Flames a Heat.
Aerobičky A-stylu vybojovaly další medaile a body do velkého finále.
25. 5. 2015

O tomto víkendu se konalo poslední kolo jarní sezóny v Hradci Králové. Aerobičky A-stylu opět sbíraly medaile před velkým finále, které se koná 6. 6. v Praze.