více akcí v jeden den

Aktuality

3. Maškarní bál - 27.1.2018
10. 1. 2018

HALÓ, HALÓ - blíží se jedinečný Maškarní Bál 2018. V Liberci žádný jiný nenajdete, proto neváhejte a zakupujte vstupenky! Odpoledne 14-17h pro děti, večer od 20h pro dospělé. Máme poslední volná místa. Vstupenky v prodeji v A-styl Centru, ZŠ Lesní a v Hotelu Zlatý Lev!

Cena vstupenky na dětský maškarní je 50,- pro dítě a pro doprovod 20,-. Cena vstupenky na večerní Maškarní bál je 350,- (v ceně je zahrnuta večeře).

OBA PLESY PROBÍHAJÍ V KRÁSNÉM VELKÉM SÁLE CLARION GRANDHOTELU ZLATÝ LEV!

Neváhejte a zakupujte lístky na naš jedinečný "MAŠKARÁK".

20 hodnotných cen pro 20 výherců!
2. 1. 2018

Letos slavíme 20 let, proto A-STYL nachystal jako dárek pro všechny kurzisty LOSOVÁNÍ o 20 atraktivních cen (repráčky, flashdisky, powerbanky, apod.)!

Jak se dostat do slosování? Lehce, buďte A-STYLÁK:) Pokud jím ještě nejste, tak je nejvyšší čas, právě probíhá NÁBOR DO VŠECH našich kurzů.

A-STYL BATTLE TIME 2017 nadchnul všechny.
21. 12. 2017

Letošní interní soutěže A-STYL BATTLE TIME se zúčastnilo víc než 50 tanečníků, které hodnotila výborná porota! Mohli jsme zažít parádní atmosféru i skvělé výkony (výsledky níže v aktualitě). Gratulujeme a děkujeme všem za skvělé taneční odpoledne! Mrkněte na fotky, skvělá atmosféra dýchne i na Vás.

POZOR - ZMĚNA BANKOVNÍHO ÚČTU
20. 12. 2017

Dovolujeme si Vás upozornit, že od 1.1.2018 dochází ke změně čísla účtu, na které se hradí kurzovné, soutěžní příspěvky a poplatky.

Nové číslo účtu je: 5222087319/0800

Staré číslo účtu již nebude funkční.

Cheerleading - Winter Cup 2017 byl jedinečný!
19. 12. 2017

V sobotu 16.12.2017 proběhla v A-styl Centru již tradiční soutěž Winter Cup. Tato soutěž byla určená pouze našim cheerleaders. Možnost získat první zkušenosti před usměvavou porotou využilo více jak 35 soutěžících. Soutěžilo se v 5 kategoriích rozdělených podle úrovně i věku soutěžících. Choreografie byly v rukou našich děvčat a porota byla, jako každý rok, překvapena jejich originalitou.

Všem moc gratulujeme!

Aerobic Winter Cup byl SUPER!
16. 12. 2017

V sobotu 16.12. dopoledne se sešlo téměř 65 aerobiček z celého A-stylu, aby si zazávodily v již 9. ročníku cvičení podle lektora, tzv. komerčním aerobiku a 5 soutěžních aerobiček zabojovalo v sestavě sportovního aerobiku. Všechny aerobičky předváděly skvělé výkony. V průběhu soutěže jsme mohly vidět vystoupení sportovního i show aerobiku a také nám své vystoupení předvedla děvčata z aerobiku B a C. Nakonec si všichni rodiče společně s dětmi zatancovali taneček. Všem moc gratulujeme a těšíme se na příští ročník.

Dragons pokořili Bastu Cheer Cup
11. 12. 2017

V neděli 10.12. se vydali naše Dragons na soutěž do Ústí nad Labem - Basta Cheer Cup. Soutěžilo 21 sestav a bilance je opravdu skvělá. Dragons vybojovali 8x zlatou, 2x stříbrnou a  2x bronzovou medaili! Moc gratulujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili a i když u někoho necinkla medaile, tak si zaslouží naše Dragons pochvalu za skvělou reprezentaci!!!

Hip hop tanečníci na One Beat Battlu v Praze !

V sobotu 9.12. se konala soutěž One Beat Battle v Praze. Naši tanečníci ukázali, že mají skvěle našlápnuto! Skvělá atmosféra, nový koncept, obr konkurence a kupa inspirace.

Z 80 dětských dvojicek Karolína Kozelková a Zuzana Messnerova přes 3 battle vítězství postoupily do finálových kol. Eva Hemková a Pavla Hotková ze 100 juniorských dvojicek přes 3 vítězství postoupily mezi TOP 8. Obě dvojičky v dalším battlu už nepostoupily, ale skončily na krásném 5.-8. místě! Crew (skupinka) postoupila z prvního battlu, ale druhý battle skončil nerozhodně, tak jsme přidávali jeden vstup. O jeden hlas jsme prohráli. Ale bylo to těsný! Obrovská gratulace všem A-stylákům!

SEMTEX CUP 2 jsme pokořili!
20. 11. 2017

3x zlato, 2x stříbro a 3x bronz pro naše hip hopáky ze SEMTEX CUPU 2 v Hradci Králové!

Dragons úspěšné na SPIRIT CHEER CUPU!

Dračí výprava byla úspěšná na první soutěži letošní sezony a přivezla z Plzně 2x zlato a 2x stříbro!

Zlato vybojovaly Flames a Heat a stříbro Fever a Youth Dance. Všem ostatním děkujeme za skvělou reprezentaci. GO DRAGONS GO!