Members
Kalendář
« červen 2018 »
Po Út St Čt So Ne
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denINFORMACE K NOVÉMU ŠKOLNÍMU ROKU 2017/2018

BUĎ SOUČÁSTÍ SKVĚLÉ PARTY, KTERÁ TI UKÁŽE, ŽE TANEC A POHYB JE ZÁBAVA!

Jsme největší tanenčí škola regionu, MISTŘI ČR ve street dance, cheerleadingu a patříme mezi nejúspěšnější kluby v ČR ve sportovním a fitness aerobiku. Nabízíme i lekce baletu, contemporary a gymnastiky.

Letos rozjíždíme jubilejní 20. sezónu, s A-STYLEM už tedy vyrostla celá jedna generace! Přijď a staň se součástí A-STYL GENERATION i ty!

INFORMACE k novému pololetí "JARO 2018"


(1.2.2018 - 17.6.2018)

Přijďte kdykoliv během ledna a vyzkoušejte si kurz, který se Vám bude líbit.

JAK TO PROBÍHÁ?

Vyberete si kurz (nebo i více kurzů na vyzkoušení) a zapíšete se do něj na recepci v A-Styl Centru. Pokud si s výběrem nejste jistí, rádi poradíme. Neděláte žádné talentové zkoušky (výjimkou jsou soutěžní složky). Pouze vyplníte přihlášku. U tanečníků mladších 15 let musí přihlášku podepsat zákonný zástupce.

 

DO JAKÝCH KURZŮ SE MŮŽETE HLÁSIT?

  • V naší nabídce si vyberou všechny výkonnostní třídy (od naprostých začátečníků až po pokročilé) a široká věková škála (děti od 3 let i dospělí).
  • Využijte náš rozcestník kurzů, díky kterému rychle najdete nejvhodnější aktivitu pro vás. Stačí zadat rok narození Vás nebo Vašeho dítěte a úroveň (např. začátečník) a hned uvidíte, z kterých kurzů můžete vybírat :-)

Rozvrh na sezonu 2017/2018 ZDE.

Ceník na sezonu 2017/2018 ZDE.
Přehled kurzů na sezonu 2017/2018 ZDE.


JAK PROBÍHÁ PLATBA KURZU?

  • Kurzovné se hradí nejpozději před vstupem do 2. lekce (obecně do 31. 1. 2018)  převodem na bankovní účet. K uhrazenému kurzovnému získáte jako bonus poukazku na 2 volné vstupy do naší unikátní solné jeskyně v hodnotě 160 Kč, kterou si můžete vyzvednout v průběhu měsíce ledna, února 2018 na recepci A-styl Centra.
  • První hodina je zdarma (týká se kurzů, ne open classů). Je tedy možné uhradit kurzovné až po prvním týdnu kurzů (z důvodu možnosti vyzkoušet si vámi vybraný styl). Je zde ale určité riziko, že dříve než se rozhodnete pro úhradu, bude již tento kurz naplněn závaznými přihláškami.
  • Podmínky vrácení kurzovného naleznete v ceníku.


CO BY MĚLI VĚDĚT NOVÁČCI?

  • Co s sebou na trénink: věci na tancování (kurzy street dance tepláky, pohodlné tričko; ostatní kurzy úzké tepláky nebo legíny, tričko; pro všechny nešpinící obuv se světlou podrážkou), pití si u nás můžete zakoupit.
  • Pokud chtějí být na první hodině přítomní rodiče, je to po dohodě možné. Rodičům je ale k dispozici v prostorách baru velkoplošná televize, kde jsou v době konání kurzů promítány záběry ze sálů. Můžete se tedy v klidu u kávy dívat, jak si Vaše dítě v hodině vede :)
  • První 2-3 týdny si kurzisté zkouší i více kurzů, než se rozhodnou, proto se nelekněte, že je v lekcích více dětí. Od února se pak počty děti ustálí na kapacitě vhodné pro daný sál. Pokud je zájemců více než je kapacita sálu, je vyhlášen STOP STAV o kterém Vás informují na recepci.
  • Přihlášku si můžete v klidu vyplnit doma, nebo ji dostanete na recepci.
- pokud máte jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme

PŘIJĎ MEZI NÁS, TĚŠÍME SE NA TEBE!