více akcí v jeden den

Aktuality

Street formace na Mistrovství Čech v semifinále
2. 5. 2017

V neděli 30.4. probíhalo v Praze pod hlavičkou CDO zemské kolo velkých formací. A-STYL s choreografií Mars B.e postoupil mezi 13 nejlepších do semifinále (z 27 týmů). I když to po prvním kole bylo dle poroty dokonce 7. místo, tak jsem si domů nakonec odvezli 12. místo. Většina tanečníků soutěží letos ve formaci prvním rokem, takže jsme tímto umístěním nadšeni!! Semifinále je pro nás velkým závazkem do další práce a taky velkou motivací. Děkujeme všem za podporu, byl to krásný den, plný nových zkušeností a zážitků a skvělého tance.

Foto z akce zde.

Video formace najdte zde.

Aerobičky v Olomouci získaly 16 sad medailí!
1. 5. 2017

Aerobičky tento víkend bojovaly na dalším závodě jarní sezony v Olomouci! Získaly 6 zlatých, 7 stříbrných a 3 bronzové medaile! Moc gratulujeme a těšíme se za 14 dní na další závody, které se konají v Litomyšli!

Odkaz na foto ZDE.

Další foto od Sněhotových ZDE.

A-styl SHOW 2017 - vstupenky v prodeji od 1. května!
27. 4. 2017

Prožijte s námi další nezapomenutelnou A-STYL SHOW "POZDRAVY ZE SVĚTA". V neděli 11.6. od 17:00 v HOME CREDIT ARENĚ se vám představí téměř 550 tanečníků v cca 30 originálních choreografiích. Uvidíte, co se i vy můžete v A-stylu naučit.

V rámci dvou a půlhodinového programu (vč. přestávky) se představí všichni kurzisté A-stylu - děti od 3 let i dospělí tanečníci.

DVD a FOTO z A-styl SHOW 2017
27. 4. 2017

Opět máte možnost objednat si záznam ze SHOW 2017 na recepci A-styl Centra (2x DVD video, 1x CD foto). Cena za set je 180 Kč.

6 medailí pro A-styl Dragons na Národní soutěži malých divizí!
18. 4. 2017

A-styl Dragons se účastnili 14. dubna 2017 Národní soutěže malých divizí a opět ukázali, že patří mezi špičku cheereladingu v České republice! Získali:2 x zlato(Barca a Ada, Eliška a Terezka) a titul Mistrů ČR, 3 x stříbro (Glow princess, Viky a Zuza, Terezka a Anička), 1 x bronz.

Moc gratulujeme!

Aerobičky z A-stylu bojovaly na dalších závodech Mistry s mistry v Plzni. Získaly 14 medailí - 8x zlato, 4x stříbro a 2x bronz!
10. 4. 2017

O tomto víkendu 8. – 9. dubna proběhl druhý závod jarní sezony Mistry s mistry v Plzni. Aerobičky z A-stylu opět vybojovaly medaile. 14 sad je v Liberci -  8x zlatá, 4x stříbrná a 2x bronzová. Dalších 10 sestav bralo body do republikového finále.

9.4. - Regionální kolo velkých formací - 2 zlaté a 1 stříbrná medaile.
10. 4. 2017

V neděli 9.4. se konalo v Jablonci regionální kolo velkých formací. A-styl vyslal své zástupce v disciplínách jazz dance (art formace) a street dance. Art choreografie mají 1x zlatou a 1x stříbrnou. Street dance formace pak také zlato. Těšíme se na další kola tour.