29. 1. 2018

V sobotu 27. ledna se odpoledne i večer bavil nejen A-styl. V Clarion Grandhotelu Zlatý lev proběhl 4. ročník Maškarního bálu pro děti a 3.ročník Maškarního bálu pro dospělé tentokrát ve spolupráci s ZŠ Lesní!

Hlásíme titul 2. vicemistra ČR ve street dance!
15. 1. 2018

Astyl hlásí titul 2. vicemistra ČR ve street dance battle děti! Barbora Jakubcová získala 3. místo (z 89 dětí)! Juniorská crew BABY GANG získala titul BEST DEMO (z 18 crew). Tato crew ve složení Evča Hemková, Barča Jakubcová, Anička Střížová, Pavlína Hotková, Vojta Vašátko, Verča Veselá a Sofča Vorlová se pak probattlovala až do TOP 4 a skončila 4!

3. Maškarní bál - 27.1.2018
10. 1. 2018

HALÓ, HALÓ - blíží se jedinečný Maškarní Bál 2018. V Liberci žádný jiný nenajdete, proto neváhejte a zakupujte vstupenky! Odpoledne 14-17h pro děti, večer od 20h pro dospělé. Máme poslední volná místa. Vstupenky v prodeji v A-styl Centru, ZŠ Lesní a v Hotelu Zlatý Lev!

Cena vstupenky na dětský maškarní je 50,- pro dítě a pro doprovod 20,-. Cena vstupenky na večerní Maškarní bál je 350,- (v ceně je zahrnuta večeře).

OBA PLESY PROBÍHAJÍ V KRÁSNÉM VELKÉM SÁLE CLARION GRANDHOTELU ZLATÝ LEV!

Neváhejte a zakupujte lístky na naš jedinečný "MAŠKARÁK".

20 hodnotných cen pro 20 výherců!
2. 1. 2018

Letos slavíme 20 let, proto A-STYL nachystal jako dárek pro všechny kurzisty LOSOVÁNÍ o 20 atraktivních cen (repráčky, flashdisky, powerbanky, apod.)!

Jak se dostat do slosování? Lehce, buďte A-STYLÁK:) Pokud jím ještě nejste, tak je nejvyšší čas, právě probíhá NÁBOR DO VŠECH našich kurzů.

A-STYL BATTLE TIME 2017 nadchnul všechny.
21. 12. 2017

Letošní interní soutěže A-STYL BATTLE TIME se zúčastnilo víc než 50 tanečníků, které hodnotila výborná porota! Mohli jsme zažít parádní atmosféru i skvělé výkony (výsledky níže v aktualitě). Gratulujeme a děkujeme všem za skvělé taneční odpoledne! Mrkněte na fotky, skvělá atmosféra dýchne i na Vás.

POZOR - ZMĚNA BANKOVNÍHO ÚČTU
20. 12. 2017

Dovolujeme si Vás upozornit, že od 1.1.2018 dochází ke změně čísla účtu, na které se hradí kurzovné, soutěžní příspěvky a poplatky.

Nové číslo účtu je: 5222087319/0800

Staré číslo účtu již nebude funkční.

Cheerleading - Winter Cup 2017 byl jedinečný!
19. 12. 2017

V sobotu 16.12.2017 proběhla v A-styl Centru již tradiční soutěž Winter Cup. Tato soutěž byla určená pouze našim cheerleaders. Možnost získat první zkušenosti před usměvavou porotou využilo více jak 35 soutěžících. Soutěžilo se v 5 kategoriích rozdělených podle úrovně i věku soutěžících. Choreografie byly v rukou našich děvčat a porota byla, jako každý rok, překvapena jejich originalitou.

Všem moc gratulujeme!

Aerobic Winter Cup byl SUPER!
16. 12. 2017

V sobotu 16.12. dopoledne se sešlo téměř 65 aerobiček z celého A-stylu, aby si zazávodily v již 9. ročníku cvičení podle lektora, tzv. komerčním aerobiku a 5 soutěžních aerobiček zabojovalo v sestavě sportovního aerobiku. Všechny aerobičky předváděly skvělé výkony. V průběhu soutěže jsme mohly vidět vystoupení sportovního i show aerobiku a také nám své vystoupení předvedla děvčata z aerobiku B a C. Nakonec si všichni rodiče společně s dětmi zatancovali taneček. Všem moc gratulujeme a těšíme se na příští ročník.

Dragons pokořili Bastu Cheer Cup
11. 12. 2017

V neděli 10.12. se vydali naše Dragons na soutěž do Ústí nad Labem - Basta Cheer Cup. Soutěžilo 21 sestav a bilance je opravdu skvělá. Dragons vybojovali 8x zlatou, 2x stříbrnou a  2x bronzovou medaili! Moc gratulujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili a i když u někoho necinkla medaile, tak si zaslouží naše Dragons pochvalu za skvělou reprezentaci!!!

Hip hop tanečníci na One Beat Battlu v Praze !

V sobotu 9.12. se konala soutěž One Beat Battle v Praze. Naši tanečníci ukázali, že mají skvěle našlápnuto! Skvělá atmosféra, nový koncept, obr konkurence a kupa inspirace.

Z 80 dětských dvojicek Karolína Kozelková a Zuzana Messnerova přes 3 battle vítězství postoupily do finálových kol. Eva Hemková a Pavla Hotková ze 100 juniorských dvojicek přes 3 vítězství postoupily mezi TOP 8. Obě dvojičky v dalším battlu už nepostoupily, ale skončily na krásném 5.-8. místě! Crew (skupinka) postoupila z prvního battlu, ale druhý battle skončil nerozhodně, tak jsme přidávali jeden vstup. O jeden hlas jsme prohráli. Ale bylo to těsný! Obrovská gratulace všem A-stylákům!