více akcí v jeden den

Aktuality

6 medailí pro A-styl Dragons na Národní soutěži malých divizí!
18. 4. 2017

A-styl Dragons se účastnili 14. dubna 2017 Národní soutěže malých divizí a opět ukázali, že patří mezi špičku cheereladingu v České republice! Získali:2 x zlato(Barca a Ada, Eliška a Terezka) a titul Mistrů ČR, 3 x stříbro (Glow princess, Viky a Zuza, Terezka a Anička), 1 x bronz.

Moc gratulujeme!

Aerobičky z A-stylu bojovaly na dalších závodech Mistry s mistry v Plzni. Získaly 14 medailí - 8x zlato, 4x stříbro a 2x bronz!
10. 4. 2017

O tomto víkendu 8. – 9. dubna proběhl druhý závod jarní sezony Mistry s mistry v Plzni. Aerobičky z A-stylu opět vybojovaly medaile. 14 sad je v Liberci -  8x zlatá, 4x stříbrná a 2x bronzová. Dalších 10 sestav bralo body do republikového finále.

9.4. - Regionální kolo velkých formací - 2 zlaté a 1 stříbrná medaile.
10. 4. 2017

V neděli 9.4. se konalo v Jablonci regionální kolo velkých formací. A-styl vyslal své zástupce v disciplínách jazz dance (art formace) a street dance. Art choreografie mají 1x zlatou a 1x stříbrnou. Street dance formace pak také zlato. Těšíme se na další kola tour.

Atmosféru nasajte z fotek.

Spirit Battle Praha - stříbrná medaile a hlavně kotel legrace!
4. 4. 2017

Cca 20 A-STYLÁKŮ si jela užít v pátek 31.3. SPIRIT BATTLE do Prahy. Už samotná jízda Student Agency byla velká zábava a samotný battle pak dalším důležitým střípkem do krabičky "zkušenosti". Pohodovou atmosféru nasajte z fotek.

VELIKONOCE A STÁTNÍ SVÁTKY!
30. 3. 2017

O VELIKONOCÍCH A STÁTNÍCH SVÁTCÍCH tréninky probíhají beze změn!

Pouze OPEN CLASS Předškoláčci o Velikonocích NEPROBÍHÁ, tj. 17.4.!

Konkurz do TIGERS CATS 2017!
28. 3. 2017

Chceš se stát roztleskávačkou na hokeji, nebo se účastnit vystoupení na různých sportovních a kulturních akcích? Tak tady je příležitost přímo pro tebe. Podrobné informace a přihlášku nalezneš ZDE.

23 medailí pro A-STYL z víkendových závodů!
27. 3. 2017

O tomto víkendu zářily soutěžní aerobičky i roztleskávačky na celorepublikových soutěžích. Konkrétně získaly:

Aerobic: 8x zlatá, 3x stříbro, 1x bronz v konkurenci cca 30 týmů (bližší výsledky zde). Cheerleaders: 4x zlatá, 4x stříbrná, 3x bronz v konkurenci cca 25 týmů (bližší výsledky zde).

Již tento víkend vypuknout první soutěže A-styláků!
21. 3. 2017

Tento víkend vyjedou na svou první soutěž jarní sezony naše DRAGONS do Prahy na Roller cheers cup 2017. Zároveň aerobičky v Liberci na Harcově začnou jarní šnůru závodů Mistry s mistry. 14 dní na to se do soutěžení pustí i složky jazz dance a street dance.

Držte nám palce! Jdeme bojovat!

Kurzovné ZDARMA má své vítěze!
9. 3. 2017

Vylosovali jsem výherce jarní soutěže o  slevu na kurzovném 100, 50 a 30%! Do slosování byli zařeni všichni stávající i noví kurzisté, kteří měli uhrazené kurzovné do konce února 2017.