Members
Kalendář
« březen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denAerobičky přivezly z druhého závodu 13 sad medailí!

26. 3. 2018

O víkendu 24. – 25. března se konal druhý závod jarní sezóny v Českém Brodě. Naše aerobičky i přes velkou nemocnost a zranění ukázaly, že umí bojovat a přivezly 13 sad medailí - 9x zlatá, 1x stříbrná a 3x bronzová.


V nejmladší kategorii A (6 – 8 let) získaly děvčata zlatou medaili v maxi týmech ve složení Barbora Hegrová, Veronika Endrychová, Anežka Fořtová, Barbora Bušková a Nela Cibulková. Druhé zlato si odvezly v mini týmech Hegrová, Endrychová a Fořtová. Ve dvojicích si další zlatou vybojovala Anežka Fořtová s Veronikou Endrychovou a bronz braly Nela Cibulková s Barborou Buškovou. V jednotlivkyních si v konkurenci 17 závodnic vybojovala 4. místo Anežka Fořtová a na 8. místě skončila Eliška Bušková.

V kategorii B (9 – 11 let) jsme neměli svůj den, ale i přesto se podařilo některé medaile vybojovat. Bronz si odvezl maxi tým ve složení Anežka Fryaufová, Viktorie Molnárová, Adéla Kostolníková, Patricie Fabiková a Agáta Passianová. V mini týmech si stříbro vybojovaly Adéla Kostolníková, Patricie Fabiková a Anežka Fryaufová. Další bronz vybojovalo trio ve složení Kateřina Jakubcová, Agáta Passianová a Viktorie Molnárová. Čtvrtou pozici obsadil tým ve složení Elena Černohorská, Natálie Opletalová a Elisabeth Soukupová, která zaskakovala za nemocnou Niki Fišerovou. Ve dvojicích se na sedmém místě umístily Viktorie Molnárová s Agátou Passianovou. V jednotlivkyních v konkurenci 56 závodnic vybojovala 5-6. pozici Anežka Fryaufová, 12. místo obsadila Kateřina Jakubcová, 16. Viktorie Molnárová a 25. skončila Agáta Passianová.

V kategorii C (12-15 let) si první zlatou vybojoval maxi tým ve složení Karolína Volhejnová, Markéta Králová, Karolína Dvořáková, Julie Škvorová, Veronika Wienerová a Amélie Molnárová. Druhou zlatou vybojoval mini tým ve složení Veronika Wienerová, Karolína Dvořáková a Karolína Volhejnová. Další zlatou obhájila z minulých závodů Patricie Fabiková v konkurenci 41 závodnic. Na 4 místě skončila Veronika Wienerová a 13. Karolína Dvořáková. Ve dvojicích si zlato vybojovaly Patricie Fabiková s Anežkou Fryaufovou. V katogiri SHOW si sestava Indiánek vybojovala krásnou sedmou pozici ve složení Bradáčová, Faloutová, Führichová, Hrnčířová, Kočová, Jáčová, Lišková, Pavlů, Soukupová, Šubertová, Fišerová, Černohorská, Vojáčková a Váňová.

V kategorii D (16 let a více) si zlatou medaili v maxi týmech vybojovala děvčata ve složení Barbora Pažoutová, Vendula Havelková, Tereza Gujdová, Denisa Kupcová a Jana Pecháčková. V mini týmech vybojovaly další zlatou Barbora Pažoutová, Tereza Gujdová a Denisa Kupcová. Ve dvojicích se na krásném 6. místě umístila Karolína Dvořáková s Veronikou Wienerovu, 7. skončily Tereza Gujdová s Denisou Kupcovou a 12. Vendula Havelková s Barborou Pažoutovou. V kategorii SHOW se na 4. místě umístila sestava Servírky ve složení Jana Pecháčková, Klára Holubová, Markéta Holubová, Tereza Gujdová, Denisa Kupcová, Vendula Havelková, Karolína Dvořáková, Karolína Volhejnová, Julie Škvorová a Markéta Králová.

Všem závodnicím gratulujeme a těšíme se na další závody, které se konají o víkendu 7. - 8. 4. v Černošicích. Aerobičkám, které jsou zraněné či nemocné přejeme rychlé uzdravení a brzký návrat do tréninků. Rodičům děkujeme za fanklub a podporu.připojené fotografie:


stránka fotografií: 1