Members
Kalendář
« červen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden den16 medailí vybojovaly aerobičky v Kutné Hoře!

15. 4. 2019

Mistry s Mistry – IV. závod jarní sezóny 2019 se konal o víkendu 13. – 14. dubna 2019 v Kutné Hoře Aerobičky vybojovaly 16 sad medailí – 7x zlatou, 8x stříbrnou a 1x bronzovou!

Foto ZDE.


V kategorie A – 6-8 let si zlatou medaili vybojovaly děvčata v kategorii maxi týmů ve složení Eliška Bušková, Beáta Kramářová, Tara Karbanová, Veronika Salabová, Barbora Hegrová a Anna Kratochvílová. Další zlatou vybojovalo trio ve složení Eliška Bušková, Barbora Hegrová a Anna Kratochvílová a stříbrnou medaili si odvezla děvčata ve složení Tara Karbanová, Beáta Kramářová a Veronika Salabová.  Další zlatou medaili přidaly Eliška Bušková s Barborou Hegrovou v kategorii dvojic.  V jednotlivkyních se na krásném 2. místě umístila Eliška Bušková.

V kategorii B 9 – 11 let si zlatou medaili vybojoval mini tým ve složení Elena Černohorská, Niki Fišerová a Natálie Opletalová. Stříbro vybojovala děvčata ve složení Veronika Endrychová, Nela Cibulková, Anežka Fořtová a Barbora Bušková. V maxi týmech si stříbro odvezly děvčata ve složení Natálie Opletalová, Barbora Bušková, Anežka Fořtová, Nela Cibulková a Veronika Endrychová. Ve dvojicích si zlato odvezla děvčata ve složení Agáta Passianová a Viktorie Molnárová a druhé místo vybojovala Elena Černohorská s Niki Fišerovou.  V jednotlivkyních brala stříbro Viktorie Molnárová a na 12. místě se umístila Agáta Passianová.

V kategorii C 12 – 14 let si zlatou medaili odvezla děvčata ve složení Karolína Dvořáková s Karolínou Volhejnovou, na druhém místě skončily Anežka Fryaufová s Patricií Fabikovou a na čtvrtém místě skončily Kateřina Jakubcová s Nikol Bicanovou. V mini týmech na druhém místě skončily Amélie Molnárová, Kateřina Jakubcová a Nikol Bicanová. V jednotlivkyních na čtvrtém místě skončila Veronika Wienerová. Zastoupení jsme měly i v sestavách SHOW, kde na krásném čtvrtém místě skončila sestava „Harry Potter a jiná kouzla“ ve složení Karolína Šubertová, Elen Lišková, Nikola Marková, Mariana Kočová, Agáta Hrnčířová, Anna Hádková, Lucie Smatanová, Magdalena Vojáčková, Aneta Kurfirstová, Barbora Bradáčová, Natálie Bohatá a Marie Jáčová.

V kategorii D 15 let a výš se v mini týmech na prvním místě umístily děvčata ve složení Tereza Gujdová, Vendula Havelková, Jana Pecháčková a Julie Škvorová. Ve sportovních týmech na pátém místě skončila děvčata ve složení Jana Pecháčková, Julie Škvorová, Tereza Gujdová, Klára Holubová, Markéta Holubová, Vendula Hevelková a Elizabeth Soukupová. Bronzovou medaili vybojovala sestava v kategorii SHOW „Mamma Mia“ ve složení Aneta Führichová, Daniela Pavlů, Klára Váňová, Tereza Gujdová, Julie Škvorová, Vendula Havelková, Jana Pecháčková, Klára Holubová, Markéta Holubová a Elizabeth Soukupová.

Gratulujeme a těšíme se na další závody, které se konají začátkem května v Ostravě a následný víkend na to pojedou závodnice pod I. VT v ČGF na Pohár federací do Prahy.