Kalendář
« červen 2021 »
Po Út St Čt So Ne
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denA-Styl LETNÍ AKADEMIE 2021

Týden plný sportu, tance, zábavy a her pro všechny děti ve věku 4 - 12 let! Letní soustředění s denním docházením!


Letos v tématu: VZHŮRU KE HVĚZDÁM - čeká nás dobrodružství a úkoly napříč galaxiemi!

I PRO NEČLENY A-STYLU!!

Letos už 11. ročník! Oblíbený sportovní a taneční kemp pro všechny, koho baví pohyb a tanec! Opět se těšte na dny plné tréninků a zlepšování se. Chybět nebude ani spousta zábavy a netradičních úkolů! Už legendární je čtvrteční přespání v A-STYLU (netýká se předškolních dětí) s letním kinem a stezkou odvahy.

Věříme, že i letos si tuto příležitost nenecháte ujít! My se těšíme MOC!

Kdy: od 23. 8. do 27. 8. 2021

Kde: A-Styl Centrum Liberec (denní docházení)

Co: denně 2x trénink, oběd, svačina, volnočasový program
Online přihláška ZDE do 15. 4. 2021


Soustředění je určeno pro děti z kurzů:

1) POM PON děti + BALET 7-10 let začátečníci

2) POM PON DĚTI A

3) CONTEMPORARY junioři a senioři nesoutěžní

4) PŘEDŠKOLÁCI (open class pondělí, gymnastika UT + ST, BALET 4-6 let)

5) AEROBIC DĚTI nesoutěžní + MINI soutěžní
PŘEDŠKOLÁCI:
Těšíme se zde na holčičky a kluky z kurzů GYMNASTIKA, PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVKA a BALET. Cílem je nabídnout širokou škálu základních cvičebních technik a dovedností pro komplexní rozvoj. Zaměříme se na celkové zlepšení motorických dovedností, koordinaci a rytmické cítění. Pracovat budeme na zlepšení správného držení těla. Vše v rámci lekcí zaměřených na různé styly (gymnastika, aerobic, roztleskávačky, práce s náčiním - obruč, švihadla). Lekce jsou koncipovány s ohledem na věk dětí, často tedy formou hry. Nedílnou součástí je i odpočinek (po obědě odpočíváme - čteme knížku, koukáme na pohádku).

POM PON DANCE DĚTI SOUTĚŽNÍ A NESOUTĚŽNÍ:
Do této skupiny budou zařazené děti, které se chtějí věnovat dále pom pon dance a chtějí se zdokonalit v této oblasti dance.  Zaměříme se na základní taneční techniku, práci s pom pony a točky. Nebude chybět gymnastická a rytmická průprava.

BALET A CONTEMPORARY:
Skupina pro děti z kurzů BALET 7-10 děti začátečníci a mírně pokročilí a BALET (ročník 2016 a mladším doporučujeme kurz předškoláčků). Zároveň se bude samostatně připravovat skupina contemporary junioři a dospělí začátečníci a mírně pokročilí (ze středečního kurzu ANDY). Cílem bude upevnit získané dovednosti z kurzů a dále je rozvíjet. Soustředění bude zaměřené na správné držení těla, koordinaci, točky, orientaci v prostoru, převaly a zvedačky. Děvčata si osvojí i lehčí či těžší prvky baletu.

AEROBIC:
Skupina dětí složená z nesoutěžních kurzů aerobic B, C a soutěžní MINI (ty holčičky, které v MINI zůstávají i příští sezónu) a gymnastická průprava 4 - 7 let bude pracovat na celkovém posílení těla, zlepšení koordinace, flexibility, zaměří se také na nácvik prvků a technik aerobicu. Určitě nebude chybět gymnastika, zlepšování fyzičky a posilování. Soustředění je vhodné pro všechny, kdo mají tento sport rády a chtějí se v něm zdokonalit.


Dodatečné informace budou zveřejněny později
Informace k platbě: Platbu 2.950,- prosím proveďte do 30. 5. 2021 na bankovní účet č. 5222087319/0800. Var. symbol Vám bude automaticky přiřazen po vyplnění on-line přihlášky.


připojené fotografie:

stránka fotografií: 1 2 3