Members
Kalendář
« květen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denTANEČNÍ KEMP + KAMAX TÁBOR - DEN 2+3

1. 8. 2018

Po rozkliknutí aktuality si přečtěte report, jak si užíváme v Borovici. Fotky ze 3. dne najdete zde. V galerii jsou i fotky ze dne 1 a 2. ZDRAVÍME VŠECHNY!


TANEČNÍ KEMP – DEN 2 + 3

Druhý den se naplno rozjely tréninky. Děti jsou rozděleny do 3 skupin. Děti začátečníci SILVER STAR, pokročilí děti a junioři BLACK STAR a junioři a velcí GOLD STAR. Všichni trénují 2x denně, někteří mají ještě večerní tréninky s povídáním o freestyle a battlování. Po večeři trávíme večer společnou akcí. V pondělí to byla Fotrnite + naruby party. Spontánně proběhla soutěž o nejrychlejší floss (jeden z tanečků, který je ve hře Fortnite), kterou vyhrála Páťa F. V úterý byl večer pokojových choreografií, kdy se představilo 15 originálních sestav. Vyhrála chatka, která se jmenuje RED DANCERS CREW, na druhém byly DIAMANTOVÉ ŠPÍNY a třetí byla ARETA CREW. Zvláštní cenu poroty vyhrál pokoj TANČÍCÍ BAGETY, kdy byly oceněny za DECHBEROUCÍ VÝKON. Porota ale ocenila všechny choreografie a vyzdvihla hlavně fakt, že oproti loňsku se výkony všech výrazně zlepšily a hlavně že si to všichni skvěle užívají a tancem se baví. Mimo tréninky se koupeme a odpočíváme. Hlásíme, že zatím nemáme žádného maroda. Dbáme na to, aby všichni pořád pili, nosili čepice, byli ve stínu a vedru je uzpůsobeno i tempo tréninků, večer větráme. Taky už jsme si stihli vyrobit originální A-STYL přívěšky, za jejichž design a tvoření děkujeme skvělému KRASOHLEDU paní Pavly Petrnouškové PS: Výhoda vedra je, že jsou líní i komáři, vosy a klíšťata, takže nás nic z toho neobtěžuje:)

 

KAMAX TÁBOR – DEN 2 + 3

Po prvním dnu, kdy se děti seznámily s pravidly tábora a také mezi sebou navzájem, se potkaly i se samotnou královnou Království Velké Borovice. Ta je požádala, aby si navrhly svůj vlastní erb, který je bude reprezentovat a do kterého budou sbírat smilíky za jednotlivé dovednosti a vlastnosti, které během celého týdne prokáží. Na základě získaných smilíků jim královně na závěr přidělí přízvisko a pasuje je do urozeného stavu. Druhý den byl královnou vyhlášen přírodovědný den, kdy vyrazili do lesa a zkoušeli různé přírodovědné kvízy. Také královně vyrobili originální přírodní šperky, které jí při večerním slavnostním nástupu udělaly velkou radost. Druhý den byl vyhlášen královský turnaj v lukostřelbě a také děti trénovaly svou písničku, kterou večer zpívaly královně. Královna ocenila jejich výkony a také to, že se sešla bezva parta dětí, které spolu skvěle vychází. Jinak vedro zvládáme skvěle, hodně se koupeme, jsme ve stínu, odpočíváme a pijeme. Zatím není žádný marod.