Members
Kalendář
« květen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denZlaté a bronzové aerobičky

22. 4. 2014

Velikonoční víkend bojovaly aerobičky z A-stylu Liberec na již IV. závodě jarní sezóny seriálu Mistry s mistry a přivezly si z Prahy opět 5 sad medailí: 3x zlato a 2x bronz. Gratulujeme všem a držíme palce na další závod!


První zlatou si vybojovala děvčata v kategorii B (9-11 let) v maxi týmech a to ve složení Karolína Volhejnová, Karolína Dvořáková, Julie Škvorová, Viktoria Kašparová a Lucie Bímová. Tentokrát „bramborovou“ příčku brala Klára a Markéta Holubovy, Sára Čihulová, Vendula Havelková, Jana Pecháčková a Denisa Kupcová.

Až za dalších 10 hodin začal boj o další medaili, což bylo pro děvčata velmi únavné a dlouhé. V mini týmech si z celkem šestnácti sestav zlatou zaslouženě odvezly holky z A-stylu, a to Karolína Dvořáková, Viktoria Kašparová a Julie Škvorová. Na osmém místě skončila Jana Pecháčková, Denisa Kupcová a Vendula Havelková. 14 příčku obsadila Sára Čihulová, Klára a Markéta Holubovy. V jednotlivkyních si 6. místo vybojovala Karolína Dvořáková, 9. skončila Julie Škvorová a 12. Viktoria Kašparová. V dvojicích nejlépe skončila Lucie Bímová a Karolína Dvořáková a to na 7. místě. Hned za nimi skončila Julie Škvorová a Viktoria Kašparová na 8. místě. 13. místo v dvojicích obsadila Jana Pecháčková a Vendula Havelková.

 

V kategorii C (12-15 let) si po zdařeném výkonu, bronz odváží v mini týmech děvčata ve složení Barbora Pažoutová, Kristýna Havelková a Klára Dvořáčková. První dvě jmenované Barbora a Kristýna mají bronz ještě z dvojic, kde soutěžilo 24 závodních sestav. 10. příčku obsadila Denisa Kupcová s Terezou Gujdovou.

V kategorii D (16 let a více) si zlato odváží maxi tým ve složení Jana Fléglová, Kristýna Havelková, Lucie Marešová, Klára Dvořáčková, Barbora Pažoutová a Tereza Šoltysová. V dvojicích na 5. místě skončila Tereza Šoltysová a Jana Fléglová. 14. příčku obsadila Lucie Marešová a Klára Dvořáčková.

 

„Opět jsme nasbírali spoustu bodů do finále, které se koná koncem května v Praze. Všechny naše svěřenkyně předvedly skvělý výkon. I přes některé malé chybičky v provedení, jsme se dokázaly prosadit. Děkujeme i rodičům za dopravu a skvěle fandící tým z tribuny,“ uvedly trenérky Tereza Šoltysová, Jana Fléglová a Zuzana Šoltysová.