Kalendář
« červenec 2021 »
Po Út St Čt So Ne
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denAktuality

Benteler tábor DEN 3
23. 7. 2019

Třetí den jsme objevovali život indiánů. Hned ráno nás velký náčelník Zaťatá pěst svolal zvukovým signálem na společnou rozcvičku, která se potkala s velkým úspěchem:). Po snídani jsme pak opět v rámci kmenů sbírali další body do celotáborové hry. Během dne jsme vyzkoušeli lukostřelbu, běh na indiánských sněžnicích nebo skok v pytli, nechyběli ani cesty do okolního lesa, kde jsme sbírali různé přírodní materiály, se kterými jsme se seznamovali v rámci různých kvízů o přírodě a zvířatech. Stihli jsme samozřejmě i koupání a spoustu dalších sportovních aktivit. Po večeři jsme na slavnostním nástupu poznali druhou indiánku Zmalovanou tvář, která se v indiánské osadě stará o visáž indiánů a ta nám dala za úkol, aby zástupci každého kmene namalovali tvář svého vedoucího dle nejnovějších trendů. Celý tento úkol se setkal s velkým nadšením. Tento „indiánský den“ nakonec vyhrál kmen Mc Donaldů, druzí skončili Rudí piráti a Golden Kids, třetí pak Newyorští medvědi a čtvrtí Nic ze Země Nezemě. Zítra nás čeká mořeplavecký den, kdy se vypravíme ke břehům Floridy. Tak dobrou noc a popřejte nám dobrý vítr do plachet. Jinak máme se skvěle a vše si moc užíváme. Vidět to můžete i na fotografiích níže.

Benteler tábor DEN 2
22. 7. 2019

Den druhý se chýlí ke konci a my se opět hlásíme z Borovice. Po vydatné snídani jsme absolvovali slavnostní nástup, kdy nás navštívil sám náčelník Zaťatá pěst a indiánka Lehký krok a pozvali nás, abychom spolu s nimi objevovali jejich zemi - Ameriku. Ještě před tím jsme se ale losem rozdělili do pěti různých kmenů, které měly za úkol se během dne seznámit a večer se náčelníkovi představit. Náčelník se tak večer dozvěděl, že o putování po Americe se uchází kmen Newyorští Medvědi, Gold Kids, McDonaldi, Rudí piráti a Nic ze Země Nezemě. Tyto kmeny pochází z různých míst celé galaxie a mají řadu zajímavých vlastností. Kmeny za své představení získaly první body, které je posunou k vytouženému pokladu, který na závěr celotáborové hry čeká. Zítra se vypravíme na jih USA a celý den strávíme mezi indiány, kdy budeme muset prokázat, jak zdatní jsme lovci, běžci i jak dobře známe přírodu. Držte nám palce a dobrou noc. Jinak se máme skvěle a fotky z dnešního dne najdete zde.

Benteler tábor DEN 1
21. 7. 2019

Zdravíme všichni z Borovice. První den máme zdárně za sebou. Všichni jsou ubytováni, vybalé kufry. Už jsme se stihli rozdělit do oddílů, seznámit se a po večeři, byly super špagety, jsme si dali první společnou infoschůzku a potom malou party. Na schůzce jsme se dozvěděli, že zítra ráno zahájíme naši velkou celotáborou hru a také jakými pravidly se máme po dobu tábora řídit. Party jsme odpíchli:) malou taneční soutěží a pak už jen tančili a užívali si. Všechny moc pozdravujeme a přejeme dobrou noc. Už teď se moc těšíme, co nového nás čeká na naší objevitelské cestě po Americe. Fotky z prvního dne najdete zde.

DANCE CAMP - WORKSHOP s Laurou a Karmen
9. 7. 2019

Zveme vás na unikátní celodenní taneční kemp se slovinskými reprezentantkami Laurou Slanou a Karmen Gerič! Kemp je určený pro zástupce cheer a dance týmů mimo A-STYL a bude zaměřený na komplexní taneční průpravu a techniku performance freestyle pom. Je vhodný pro mírně až středně pokročilé tanečníky stylů freestyle pom a jazz. Kurz plánujeme pro juniory a dospělé, ale můžete hlásit i nadané děti (doporučený věk 8+).

Kdy a kde: sobota 17. 8. 2019 v prostorech A-STYL centra v Liberci (Jeronýmova 570/22, Liberec 7)

A-styl SHOW byla jedinečná!
17. 6. 2019

V neděli 16.6.2019 proběhla v Home credit aréně výroční show A-STYLU s názvem Biograf. V rámci 2,5 hod. programu se představilo víc než 500 kurzistů ve 33 různých vystoupeních, které byly tématicky spojeny s FILMEM a KINEM. Nechybělo tedy taneční ztvárnění pohádek, muzikálu nebo filmů s agenty, ale ani téma "popcorn" nebo "natáčení". Diváci se velmi bavili i nad předabovaným kouskem z filmu "Slunce, seno a pár facek", který ukazoval, jak by to vypadalo, kdyby si A-STYL otevřel pobočku v Hošticích.

Poslední týden kurzů!
10. 6. 2019

Tento týden 10. - 16. 6. probíhají kurzy naposledy v tomto školním roce. Rozloučíme se v neděli 16.6. A-styl SHOW. Opět se pak uvidíme o prázdninách na kempech, nebo v září na náborech. Přejeme krásné sportovní prázdniny!

A-styl SHOW 2019 - důležité INFO
4. 6. 2019

Prožijte s námi další nezapomenutelnou A-STYL SHOW "BIOGRAF". V neděli 16.6. od 17:00 v HOME CREDIT ARENĚ se vám představí téměř 600 tanečníků v 33 originálních choreografiích. Uvidíte, co se i vy můžete v A-stylu naučit.

Dragons bojovali na MČR malých divizí v Dobřichovicích!
4. 6. 2019

V sobotu 1. 6. uzavřeli Dragons letošní soutěžní sezonu na MČR malých divizí v Dobřichovicích. Zástupkyně týmů Sparks a Flames reprezentovaly klub v kategoriích Individual a Group stunts. V obrovské konkurenci děvčata předvedla velmi dobré výkony, nakonec se nám i podařilo vybojovat medailové umístění!

Běh nás baví 2019 zná své vítěze!
29. 5. 2019

Ve středu 29.5. se sešlo v Home Credit areně téměř 400 dětí z 12 mateřských škol. Hlavním závodem byl běh na 40 metrů. 1. místo v celkovém závodě obsadila MŠ Muchomůrka, na 2. místě se umístila MŠ Chrastava a 3. příčku obsadila MŠ Hvězdička.

GRATULUJEME!

Foto ZDE.

Učastníci, organizátoři i pomocníci z JerGymu si dopoledne plné zábavy a sportu užili a již dnes se těší na další ročník v roce 2020! Celá akce byla podpořena Libereckým krajem a Zdravotní pojišťovnou MV ČR! Děkujeme.

 

Běh nás baví 2019 se blíží!
27. 5. 2019

VII. ročník sportovního dopoledne pro děti mateřských škol "Běh nás baví 2019" je tu. Ve středu 29. května se sejde téměř 400 dětí ze 12 mateřských školek z Liberce a jeho okolí, aby změřily své síly v běhu na 40m. Jako doprovodný program si užijí dětskou show a spousty dětských sportovních aktivit. Přijďte se podívat do Home Credit Areny. Začátek akce je v 9:00.

Akce je podporována Statutárním městem Liberec a Zdravotní pojišťovnou MV ČR.