Kalendář
« říjen 2021 »
Po Út St Čt So Ne
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denAktuality

Dance Camp 2019 je v plném proudu.
12. 8. 2019

Dnes 12. 8. 2019 začalo soustředění Contemporary a Pom pon Dance pod vedením slovinských lektorek Laury a Karmen. Téměř 55 tanečnic se začalo zdokonalovat v tom, co mají rádi.

FOTO ZDE.

INFORMACE K SEZÓNĚ 2019/2020
8. 8. 2019

Prázdniny se přehouply do druhé půlky a my přicházíme s informacemi na novou sezónu 2019/2020. Jaké nás čekají novinky? Rozšiřujeme lekce gymnastiky, otvíráme nové kurzy pro street dance tanečníky, NOVÝ kurz LADIES nebo street dance RODIČE ZAČÁTEČNÍCI. Nově jsou přihlášky pohodlně ON LINE, vyplňovat je můžete už nyní. Veškeré info najdete zde. Těšíme se na viděnou z kraje září.

Dodatečné informace k akademii a univerzitě 2019
8. 8. 2019

Poslední dva týdny tu proběhne soustředění všech složek A-stylu. Téměř 300 dětí se bude zdokonalovat v tom co mají rádi. Oba pondělky se sejdeme ráno v A-styl Centru.

Dodatečné informace k akademii pro aerobik, předškoláčky, jazz dance ZDE.

Dodatečné informace k akademii pro cheerleaders ZDE.

Dodatečné informace k univerzitě pro aerobik ZDE.

Dodatečné informace k univerzitě pro cheerleaders ZDE.

Všichni lektoři jsou již připraveni a těší se na děti :-)

Tigers Cats zahájily kemp 2019
6. 8. 2019

Naše TC zahájily v pondělí 5.8. kemp 2019. Hned první den se naučily 6 nových choreografií. Dnes pokračujeme další dávkou nových sestav. Holky si dávají do těla. Už teď se těšíme na novou sezónu!

ZDE FOTO

A-STYL TÁBOR a TANEČNÍ KEMP - DEN 4 a 5
3. 8. 2019

Poslední část fotek z letošního A-STYL dance kempu je tu. Mrkni, jaké byly čtvrteční a páteční lekce, závěrečný battle, pop cornový poklad, buřtíky a nebo stezka odvahy. Úžasných 6 dní je za námi! Odpočiňte si, užijte naplno druhou půlku prázdnin a už za pár týdnů zase s nazutými teniskami vlítneme do nové sezóny!

A-STYL TÁBOR a TANEČNÍ KEMP - DEN 3
2. 8. 2019

Jak probíhal den 3 najdete v další fotogalerii. Ve středu večer proběhla party ve velkém stylu, kdy mezi nás přijeli slavní rodáci z AMERIKY, po které celý týden cestujeme. Nechyběla Donald Trump se svou Melanie, Sean Conerry, Elvis Presley nebo Lady Gaga.  Na úvod se představily tzv. pokojové chorografie, kde si připravily děti z jednoho pokoje nebo chatky. Sešlo se 8 originálních choreo, které porotě pořádně zamotaly hlavu, protože jedna byla lepší než druhá. Nakonec porota jako vítěze vybrala famózní „ANANASY A ZÁZVOR“, kde zářila hvězdná LADY GAGA. Svého rodáka představily také děti z netanečního oddílu a tak mezi nás přišla sama MINNIE nebo Michael Jackson. Zítra nás čeká kovbojský den, kdy budeme rýžovat zlato nebo paintball – budeme lovit medvěda:).  Celý den zakončí taneční battle v kovbojském stylu – těšíme se moc!

A-STYL TÁBOR a TANEČNÍ KEMP - DEN 2 a 3
1. 8. 2019

Úterý i středu jsme si taky užili parádně. I když máme každý v nohách už víc než 8 tréninků, tak energie i nálada je skvělá. Proběhly dance session s naším speciálním hostem tanečníkem CLASSICEM z Kanady, který se specializuje na poppin, dostali jsme opět spoustu nových informací od Kala a totálně se zničili s Týnkou:). Tom a Summer jsou už pak každoroční stars:) našich kempů. Kromě pravidelných tréninků taky tvoříme – letos originální „placky“ a užíváme sluníčka, které letos díky celokrytému podiu vůbec nevadí.  Oddíl netanečníků Mimoňů úspěšně putuje Amerikou.  Jako indiáni jsme stříleli z luku, běhali na indiánských sněžnicích nebo poznávali přírodu. Druhý den jsme jako mořeplavci absolvovali soutěž na specielních plavidlech:) a také si vyzkoušeli navigaci ve dvojicích. K tomu všemu sportujeme, kreslíme a užíváme večerní party. Ta středeční patřila známým rodákům a fotky přineseme už brzy. Všechny moc pozdravujeme! PS: omlouváme se za pozdní report – slíbila jsem středu, ale přes snahu se včera kvůli slabé síti nepovedlo fotky nahrát.

A-STYL TÁBOR a TANEČNÍ KEMP - DEN 1
30. 7. 2019

Přinášíme první foto report z letošního tanečního A-STYL kempu a tábora. Nemusíme mnoho psát, protože fotky řeknou vše –máme se skvěle! Tančíme jak o život,  užíváme krásný areál a přírodu okolo a hlavně jsme zase všichni spolu! Děti z táborového oddílu, který se jmenuje „Mimoni“ dnes večer představily dva kmeny, na které se rozděliy. Náčelní  Horká hlava ocenil jejich originální jména „Tyrkysoví plameňáci“ a  „Chraptílci“. Oba kmeny  budou už zítra sbírat body do celotáborové hry, kdy zítřek strávíme mezi indiány. Dnes večer jsme zítřejší ndiánský den zahájili indiánskou party, na které všichni předvedli své originální indiánská trička, která jsme si vyráběli a zdobili s Krasohledem. Dnes také dorazil lektor KALO se specielním zahraničním hostem – tanečníkem CLASSICEM z Kanady, který zítra bude učit popping – už se nemůžeme dočkat! I přes velká vedra všechny dnešní tréninky proběhly skvěle, hodně pijeme, koupeme se, odpočíváme. Všechny Vás pozdravujeme a další fotky a report dáme opět ve středu. Dobrou noc.

TIGERS CATS CAMP 2019
30. 7. 2019

V pondělí 5.8. začne další přípravný camp pro naše Tigers Cats.

Rozvrh naleznete ZDE.

Těšte se na nové choreografie :-)

A-STYL TÁBOR a TANEČNÍ KEMP - odjezd a co s sebou
27. 7. 2019

V neděli 28.7. odjíždí 100 dětí na A-STYL tábor a taneční kemp do krásného areálu SEBA v Borovici. Sraz na Rybníčku je ve 14,30. Má i pršet, nezapomeňte pláštěnku nebo bundu s kapucí do deště, nepromokavé boty nebo holinky. Máme ale celokrytou stage, takže déšť nevadí. Co vzít s sebou najdete pro tanečníky zde, pro netanečníky zde. Těšíme se moc!!!