Kalendář
« leden 2022 »
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denAktuality

Benteler tábor DEN 4
25. 7. 2019

Čtvrtý den končil pozdě, protože jsme v noci jako správní mořeplavci pozorovali hvězdy a nakonec jsme stihli absolvovat i stezku odvahy. Všichni ji zvládli na výbornou a svou účast stvrdili před náčelníkem svým podpisem. Ale začněme popořádku. Dopoledne jsme pracovali ve svých oddílech, kdy 4 nejstarší oddíly šly na cca 6km dlouhý výlet zakončený nákupem v místním krámku. Nejmladší holčičky šly navštívit do lesa lesní skřítky, kterým postavily domečky. Nejmladší kluci sportovali, hráli fotbal, badminton i přehazovanou. Po obědě a poledním klidu jsme se opět rozdělili do kmenů, které vyzkoušely, jaké to je být mořeplavcem. Na čas jsme lovili mořské ryby, plavili se po oceánu na speciálním voru – nafukovacím:) a taky se pomocí hvězd a kompasu učili orientovat na moři. Na závěr velký náčelník opět rozdal body, kterých nejvíc tentokrát získal kmen zelených Newyorských medvědů. Další den bude věnován kovbojům a zlatokopům, tak držte palce, ať se nám povede v místních vodách vyrýžovat dost zlata:) Jinak máme se báječně a děkujeme za všechny dopisy a pohledy, které dostáváme! Fotky z dnešního dne zde.

Benteler tábor DEN 3
23. 7. 2019

Třetí den jsme objevovali život indiánů. Hned ráno nás velký náčelník Zaťatá pěst svolal zvukovým signálem na společnou rozcvičku, která se potkala s velkým úspěchem:). Po snídani jsme pak opět v rámci kmenů sbírali další body do celotáborové hry. Během dne jsme vyzkoušeli lukostřelbu, běh na indiánských sněžnicích nebo skok v pytli, nechyběli ani cesty do okolního lesa, kde jsme sbírali různé přírodní materiály, se kterými jsme se seznamovali v rámci různých kvízů o přírodě a zvířatech. Stihli jsme samozřejmě i koupání a spoustu dalších sportovních aktivit. Po večeři jsme na slavnostním nástupu poznali druhou indiánku Zmalovanou tvář, která se v indiánské osadě stará o visáž indiánů a ta nám dala za úkol, aby zástupci každého kmene namalovali tvář svého vedoucího dle nejnovějších trendů. Celý tento úkol se setkal s velkým nadšením. Tento „indiánský den“ nakonec vyhrál kmen Mc Donaldů, druzí skončili Rudí piráti a Golden Kids, třetí pak Newyorští medvědi a čtvrtí Nic ze Země Nezemě. Zítra nás čeká mořeplavecký den, kdy se vypravíme ke břehům Floridy. Tak dobrou noc a popřejte nám dobrý vítr do plachet. Jinak máme se skvěle a vše si moc užíváme. Vidět to můžete i na fotografiích níže.

Benteler tábor DEN 2
22. 7. 2019

Den druhý se chýlí ke konci a my se opět hlásíme z Borovice. Po vydatné snídani jsme absolvovali slavnostní nástup, kdy nás navštívil sám náčelník Zaťatá pěst a indiánka Lehký krok a pozvali nás, abychom spolu s nimi objevovali jejich zemi - Ameriku. Ještě před tím jsme se ale losem rozdělili do pěti různých kmenů, které měly za úkol se během dne seznámit a večer se náčelníkovi představit. Náčelník se tak večer dozvěděl, že o putování po Americe se uchází kmen Newyorští Medvědi, Gold Kids, McDonaldi, Rudí piráti a Nic ze Země Nezemě. Tyto kmeny pochází z různých míst celé galaxie a mají řadu zajímavých vlastností. Kmeny za své představení získaly první body, které je posunou k vytouženému pokladu, který na závěr celotáborové hry čeká. Zítra se vypravíme na jih USA a celý den strávíme mezi indiány, kdy budeme muset prokázat, jak zdatní jsme lovci, běžci i jak dobře známe přírodu. Držte nám palce a dobrou noc. Jinak se máme skvěle a fotky z dnešního dne najdete zde.

Benteler tábor DEN 1
21. 7. 2019

Zdravíme všichni z Borovice. První den máme zdárně za sebou. Všichni jsou ubytováni, vybalé kufry. Už jsme se stihli rozdělit do oddílů, seznámit se a po večeři, byly super špagety, jsme si dali první společnou infoschůzku a potom malou party. Na schůzce jsme se dozvěděli, že zítra ráno zahájíme naši velkou celotáborou hru a také jakými pravidly se máme po dobu tábora řídit. Party jsme odpíchli:) malou taneční soutěží a pak už jen tančili a užívali si. Všechny moc pozdravujeme a přejeme dobrou noc. Už teď se moc těšíme, co nového nás čeká na naší objevitelské cestě po Americe. Fotky z prvního dne najdete zde.

DANCE CAMP - WORKSHOP s Laurou a Karmen
9. 7. 2019

Zveme vás na unikátní celodenní taneční kemp se slovinskými reprezentantkami Laurou Slanou a Karmen Gerič! Kemp je určený pro zástupce cheer a dance týmů mimo A-STYL a bude zaměřený na komplexní taneční průpravu a techniku performance freestyle pom. Je vhodný pro mírně až středně pokročilé tanečníky stylů freestyle pom a jazz. Kurz plánujeme pro juniory a dospělé, ale můžete hlásit i nadané děti (doporučený věk 8+).

Kdy a kde: sobota 17. 8. 2019 v prostorech A-STYL centra v Liberci (Jeronýmova 570/22, Liberec 7)

A-styl SHOW byla jedinečná!
17. 6. 2019

V neděli 16.6.2019 proběhla v Home credit aréně výroční show A-STYLU s názvem Biograf. V rámci 2,5 hod. programu se představilo víc než 500 kurzistů ve 33 různých vystoupeních, které byly tématicky spojeny s FILMEM a KINEM. Nechybělo tedy taneční ztvárnění pohádek, muzikálu nebo filmů s agenty, ale ani téma "popcorn" nebo "natáčení". Diváci se velmi bavili i nad předabovaným kouskem z filmu "Slunce, seno a pár facek", který ukazoval, jak by to vypadalo, kdyby si A-STYL otevřel pobočku v Hošticích.

Poslední týden kurzů!
10. 6. 2019

Tento týden 10. - 16. 6. probíhají kurzy naposledy v tomto školním roce. Rozloučíme se v neděli 16.6. A-styl SHOW. Opět se pak uvidíme o prázdninách na kempech, nebo v září na náborech. Přejeme krásné sportovní prázdniny!

A-styl SHOW 2019 - důležité INFO
4. 6. 2019

Prožijte s námi další nezapomenutelnou A-STYL SHOW "BIOGRAF". V neděli 16.6. od 17:00 v HOME CREDIT ARENĚ se vám představí téměř 600 tanečníků v 33 originálních choreografiích. Uvidíte, co se i vy můžete v A-stylu naučit.

Dragons bojovali na MČR malých divizí v Dobřichovicích!
4. 6. 2019

V sobotu 1. 6. uzavřeli Dragons letošní soutěžní sezonu na MČR malých divizí v Dobřichovicích. Zástupkyně týmů Sparks a Flames reprezentovaly klub v kategoriích Individual a Group stunts. V obrovské konkurenci děvčata předvedla velmi dobré výkony, nakonec se nám i podařilo vybojovat medailové umístění!

Běh nás baví 2019 zná své vítěze!
29. 5. 2019

Ve středu 29.5. se sešlo v Home Credit areně téměř 400 dětí z 12 mateřských škol. Hlavním závodem byl běh na 40 metrů. 1. místo v celkovém závodě obsadila MŠ Muchomůrka, na 2. místě se umístila MŠ Chrastava a 3. příčku obsadila MŠ Hvězdička.

GRATULUJEME!

Foto ZDE.

Učastníci, organizátoři i pomocníci z JerGymu si dopoledne plné zábavy a sportu užili a již dnes se těší na další ročník v roce 2020! Celá akce byla podpořena Libereckým krajem a Zdravotní pojišťovnou MV ČR! Děkujeme.