více akcí v jeden den

Aktuality

Aerobičky bojovaly na Eisenberg cupu v Německu!
1. 5. 2022

Aerobičky GYM bojovaly o tomto víkendu 30. 4. - 1. 5. na závodě v Německu! Závod nabídl neobvyklé podmínky a "halu”, i přesto děvčata předvedla skvělé výkony. Aerobičky přivezly do Liberce 7x zlato a 4x bronz a opět cenné zkušenosti a hlavně chuť do dalších závodů. Všem moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezantaci!

STREET DANCE FORMACE vezou medaile!
1. 5. 2022

1. 5. 2022 se konalo zemské kolo Street dance formací v Praze!

Všechny 3 formace vezou medaile.

Dětská formace Kiss The Sky získala 2. místo. Juniorská Homeoffice 3. místo a formace rodičů Mr. Big Sruff také 3. místo.

Moc všem gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci!

Už teď se těšíme na MČR Beat Street, které proběhne o víkendu 14. - 15. 5. v Brně!

Aerobičky bojovaly na 1.kole PF v Praze!
27. 4. 2022

O víkendu 23. - 24. 4. 2022 se aerobičky vydaly na další závod sezóny na PF do Prahy. Děvčata bojovaly statečně a odvezly si 3x zlato, 3x stříbro, 3x bronz a mnoho dalších krásných umístění, ale hlavně mnoho zážitků a zkušeností. Děvčata z kategorie juniorek si potvrdily svým výkonem v group sestavě nominaci na MS do Portugalska.

Podrobné výsledky naleznete níže. Foto ZDE.

Všem moc gratulujeme a těšíme se na další závod, který se koná již tento víkend v Německu v Eisenbergu.

Aerobičky vybojovaly 7 titulů MČR!
11. 4. 2022

Od pátku 8. do 10. dubna 2022 se v Praze uskutečnilo MČR a Aerobic Czech Open 2022 v gymnastickém aerobiku za účasti 11 zemí. Za A-styl se do závodů postavilo celkem 22 sestav. Děvčata bojovaly statečně a do Liberce odvezly 7 titulů MISTRIŇ ČR2x druhé a 3x třetí místo. V mezinárodním závodě se naše svěřenkyně také nestratily a vybojovaly 4 medaile.

Moc všem gratulujeme a těšíme se na další závody, které se konají koncem dubna opět v Praze! Rodičům děkujeme za podporu při závodech. Poděkování také patří Magistrátu města Liberce a Libereckému kraji!

Velikonoce 2022
5. 4. 2022

VELIKONOCE (14. - 18. 4.) - tréninky probíhají beze změn! Open Class pro předškoláčky v pondělí 18. 4. NEBUDE probíhat!

Slovak Aerobic Open 2022
4. 4. 2022

O tomto víkendu 1. - 3. 4. 2022 proběhl 23nd Slovak Aerobic Open v Bratislavě.

Patricie Fabiková závodila prvním rokem v juniorské kategorie, a rovnou se jí povedlo získat 6. místo, a postup do finále, kde nakonec obsadila 7. místo.

V juniorské pětici obsadila děvčata ve složení Fabiková, Jakubcová, Dvořáková, Volhejnová a Wienerová 4. místo.

Dále se v juniorské kategorie umístila Karolína Dvořáková na 22. místě a Veronika Wienerová na 23. místě. Ve trojici společně s Volhejnovou Karolínou obsadila děvčata 12. místo.

Gratulujeme a už se těšíme na následující víkend, kde jedeme bojovat na MČR a Czech Aerobic Open do Prahy.

Léto 2022 - PŘIHLAŠOVÁNÍ na A-styl kempy právě SPUŠTĚNO!
16. 3. 2022

Spustili jsem on-line přihlášování na letní kempy 2022!

Veškeré info na LÉTO s A-stylem naleznete v sekci "Léto 2022"

ON-LINE přihláška ZDE.

Těšíme se na společně užité prázdniny, bude to SUPER!

První závod jarní sezóny 2022 Mistry s Mistry pro naše SHOW aerobičky!
14. 3. 2022

V sobotu 12. 3. 2022 se v Praze uskutečnily první závody pro naše SHOW aerobičky pod II. VT České gymnastické federace Mistry s Mistry. Děvčata vybojovala 2x bronzovou medaili.