Kalendář
« červen 2021 »
Po Út St Čt So Ne
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denAktuality

Tigers Cats mají za sebou přípravné soustředění
10. 8. 2015

A-styl zaplnily krásné Tigers Cats. Holky na sobě opravdu pracovaly a naučily se nové choreografie. Podívejte se v přiložené fotogalerii.

Už se blíží naše oblíbená A-styl Letní akademie a nově A-styl Letní univerzita
10. 8. 2015

Od 17. - 21. 8. proběhne v A-styl Centru oblíbená Letní akademie. Všichni lektoři se na děti už moc těší. Dodatečné informace naleznete ZDE.

Od 24. - 28. 8. proběhne soustředění soutěžních složek aerobiku a cheerleadingu v A-styl Letní univerzitě. Dodatečné informace naleznete ZDE.

Taneční kemp byl super
10. 8. 2015

Borovice ožila hip hopem! Tento týden probíhá tradiční taneční kemp všech street dancerů. Týden plný sluníčka, koupání, přírody, kamarádů a zábavy - ale samozřejmě taky tancování s nejlepšími českými lektory, každodenní tematické párty a battly. První fotografie.Nově přídáno video z Letní taneční školy 2015. Podívej se na týden plný tance. Bylo to fakt super.

Letní taneční kemp 2015
4. 8. 2015

Další letní kemp pro milovníky street se blíží. Děti ve věku od 12 let až po dospělé budou ladit své taneční pohyby v Borovici.

Zde nalezneš dodatečné infomace.

Začíná CHEER DANCE CAMP 2015
3. 8. 2015

Od 4. 8. do 7.8. se zaplní A-styl Centrum Tigers Cats, které se budou učit nové sestavy pro sezónu 2015/2016.

Rozvrh ke stažení zde.

Příměstský tábor
15. 7. 2015

6. ročník příměstského tábora pod názvem "Kouzelné léto s A-STYLEM" je u konce. Děti pomáhaly kouzelníku KÁ najít kouzelnou hůlku, prsten a užily si spoustu zábavy a her. Děti dokonce lezly na horolezeckou stěnu a v IQ landii hledaly ukrytého psa Hafoně. Tři týdny jsou za námi a my se těšíme na příští ročník.

PT den čtvrtý očima účastníka Štěpána
13. 7. 2015

Ráno jsme se dohadovali kde můžeme najít knihu. Podle indicií jsme buď měli jít do knihovny nebo do Iqlandie. Vyhrála Iqlandie tam jsme nenašli žádnou indicii. Ale když jsme odcházeli u vchodu na nás čekal Hafoň. Dal nám kus mapy byla to ale jenom půlka ale naštěstí jsme jí přečetli. Povedlo se nám ale najít i druhý kus mapy. Když jsme se na ni koukli tak jsem jim řekl že to označuje místo pod terasou. Ostatní mi nevěřili. Tak jsem tam šel, a kniha byla tam. Potom jsme navštívili kouzelníka a předali mu knihu. Byl moc rád. Tím skončil kouzelnický tábor. Užili jsme si to!

Štěpán

Hledáme lektora na balet, jazz dance a modern dance!
9. 7. 2015

Hledáme do svých řad lektora na balet, jazz a modern dance! Pokud se chceš stát členem naší A-styl rodiny, tak nás neváhej kontaktovat na tel. čísle: 723 765 316, nebo na emailu: info@astyl.cz nebo jakubcova@astyl.cz.

Informace v letáku zde.

PT den třetí očima účastníka Štěpána
9. 7. 2015

Ráno k nám přišla Lucka a dělali jsme s ní choreografii. Potom k nám přišel kouzelník Ka a vyhlásil olympiadu. Byli jsme rozděleni do tří skupin. Skupiny byli Liščí chlup,Medvědí dráp a Vraní oko. Já jsem byl v týmu Medvědí dráp. První disciplína byla braní ocásků. Potom jsme za disciplínu měli pexeso. Potom držení balonků s kamarádem. Poprvé jsme balónek drželi hlavou potom břichem a pak zádami. Čtvrtá disciplína byla skákání v pytlech. Potom jsme házeli do plechovek. Pak jsme hráli hazení kroužků na tyč. Pak jsme šli na oběd. Poslední byla nejtěší měli jsme si zapamatovat 3 básničky. Jediný kdo si zapamatoval všechny 3 básničky byl Medvědí dráp. Nakonec to skončilo Liščí chlup vyhrál s 8 body Medvědí dráp byl druhý s 7 a Vraní oko bylo třetí s 5 body. Snad už zítra najdem knihu. Štěpán

PT den druhý - očima účastníka Štěpána
8. 7. 2015

Ráno jsme hned vyrazili na horolezeckou stěnu Šutr. Byli jsme rozděleni na dvě skupiny. Jedna skupina lezla a druhá si hrála na žíněnkách a lanovce. Když jsme se prostřídali tak druhá skupina našla něco v dířě. Byla to indicie kde také můžeme ještě hledat knihu. Měli jsme velkou radost. Potom jsme šli na oběd. Pak jsme měli odpolední klid. Potom jsme postupně chodili vyrábět čelenky na kterých byly klacky a knoflíky. A pak jsme si na konec udělali závěrečné foto a šli domů. Těším se na zítřek. Štěpán