Aktuality

O víkendu 8.-9.1. se v Harrachově uskutečnily dva závody světového šampionátu v letech na lyžích. A-Styl Liberec byl u toho - o doprovodný program se staralo 20 našich členů ze sekcí roztleskávaček, hostess i street dance.

V článku najdete videoklip z prvního ročníku street battlu LIBEREC CITY CONTEST 2010, který A-Styl pořádal v S-Klubu 17.12.


Přejeme krásné a pohodové vánoční svátky a úspěšný nový rok všem členům a příznivcům A-Styl Centra.

Máme za sebou první ročník street dance battlu LIBEREC CITY CONTEST! V pátek 17.12. se v libereckém S-Klubu desítky tanečníků utkaly ve stylech hip hop, house dance a poppin’. Vítězství a prize money 2000 Kč si odnesli Filos, Adam Klempár (oba Alyaschca crew) a Lukáš “Džejkubec” (A-Styl). Přidány FOTKY!

V sobotu 18.12. proběhla vánoční párty pro všechny A-Styláky. Užili jsme si spoustu legrace, ochutnali navzájem cukroví a ocenili soutěžní formace dětí a juniorů. Překvapením byla společná koleda lektorů :-) Nakonec si každý odnesl jeden vánoční dáreček.

Nevíte, co dát blízkým k Vánocům? Máme pro Vás skvělý tip na dárek - zvýhodněné dárkové poukazy na služby A-Styl centra: SOLNOU JESKYNI, SOLÁRIUM a/nebo LEKCE TANCE a AEROBIKU. V nabídce je 5 nebo 10 vstupů, případně kombinace 5+5. Poukazy jsou k zakoupení na recepci.

19.prosince se zakončilo školení hostess, které probíhalo po tři neděle v prostorách A-Styl centra. Úspěšně kurzem prošlo téměř 30 hostess. Naučily se základní pohybové průpravě, společenské etiketě, vystupování či základům gastro.

Poslední letošní lekce kurzu Jazz/kurz dospělí proběhne ve středu 22.12.2010 již v čase 16:30-18:00 v sále B. Děkujeme za pochopení.

CENTRUM JE UZAVŘENO od čtvrtka 23.12. do neděle 2.1.2011.
Všechny kurzy probíhají do středy 22.12. beze změny. (hodiny ze čtvrtka a pátku je možné si nahradit).
Poslední dva týdny před Vánoci (od 13.12.) je omezen provoz open classů pro dospělé: