Members
Kalendář
« červen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denINFORMACE K SEZÓNĚ 2018/2019

BUĎ SOUČÁSTÍ SKVĚLÉ PARTY, KTERÁ TI UKÁŽE, ŽE TANEC A POHYB JE ZÁBAVA!

Jsme největší tanenčí škola regionu, MISTŘI ČR ve street dance, cheerleadingu a ve sportovním a fitness aerobiku, účastníci ME a MS v cheer dance. Nabízíme i lekce baletu, contemporary a gymnastiky.

Letos rozjíždíme 21. sezónu, s A-STYLEM už tedy vyrostla celá jedna generace! Přijď a staň se součástí A-STYL GENERATION i ty!


INFORMACE k novému pololetí

"JARO 2019"

(4.2. 2019 - 16. 6. 2019)
Kurzy na nové pololetí začínají v týdnu od 4. 2. 2019

Chcete se přidat až v průběhu roku? I toto je možné. Přijďte v průběhu ledna a února a vyberte si kurz přímo na míru!

JAK TO PROBÍHÁ?


Vyberete si kurz (nebo i více kurzů na vyzkoušení) a vyplníte si pohodlně ON-LINE přihlášku.

Přihlášku vyplňují v tomto pololetí jen nově příchozí kurzisté, stávající kurzisté přihlášku NEVYPLŇUJÍ!

Pokud si s výběrem nejste jistí, rádi poradíme. Neděláte žádné talentové zkoušky (výjimkou jsou soutěžní složky).
Jako noví kurzisté se zařadíte do stávajících kurzů, nicméně po mnoha letech zkušeností víme, že to nečiní žádný velký problém. Rychle se věci doučíte a stanete se součástí party, se kterou vystoupíte v červnu (16.6. na závěrečné show)!


DO JAKÝCH KURZŮ SE MŮŽETE HLÁSIT?
V naší nabídce si vyberou všechny výkonnostní třídy (od naprostých začátečníků až po pokročilé) a široká věková škála (děti od 3 let i dospělí).
  • Využijte náš rozcestník kurzů, díky kterému rychle najdete nejvhodnější aktivitu pro vás. Stačí zadat rok narození Vás nebo Vašeho dítěte a úroveň (např. začátečník) a hned uvidíte, z kterých kurzů můžete vybírat :-)

Rozvrh na sezónu 2018/2019 ZDE.

Ceník na sezónu 2018/2019 ZDE.

Přehled kurzů na sezonu 2018/2019 ZDE.

O státních svátcích a jarních prázdninách KURZY NEPROBÍHAJÍ!!!


JAK PROBÍHÁ PLATBA KURZU?

  • Kurzovné se hradí nejpozději před vstupem do 2. lekce (obecně do 31. 1. 2019) převodem na bankovní účet. K uhrazenému kurzovnému získáte jako bonus poukázku na 2 volné vstupy do naší unikátní solné jeskyně v hodnotě 160 Kč, kterou si můžete vyzvednout v průběhu měsíce ledna, února 2019 na recepci A-styl Centra.
Navíc všichni, kdo budou mít uhrazené kurzovné do 31.1.2019 se zařazují do slosování o 20x 2 vstupenky do kina CINESTAR.
  • První hodina je zdarma (týká se kurzů, ne open classů). Je tedy možné uhradit kurzovné až po prvním týdnu kurzů (z důvodu možnosti vyzkoušet si vámi vybraný styl). Je zde ale určité riziko, že dříve než se rozhodnete pro úhradu, bude již tento kurz naplněn závaznými přihláškami.
  • Podmínky vrácení kurzovného naleznete v ceníku.


CO BY MĚLI VĚDĚT NOVÁČCI?

  • Co s sebou na trénink: věci na tancování (kurzy street dance tepláky, pohodlné tričko; ostatní kurzy úzké tepláky nebo legíny, tričko; pro všechny nešpinící obuv se světlou podrážkou), pití si u nás můžete zakoupit.
  • Pokud chtějí být na první hodině přítomní rodiče, je to po dohodě možné. Rodičům je ale k dispozici v prostorách baru velkoplošná televize, kde jsou v době konání kurzů promítány záběry ze sálů. Můžete se tedy v klidu u kávy dívat, jak si Vaše dítě v hodině vede :)
  • První 2 týdny si kurzisté zkouší i více kurzů, než se rozhodnou, proto se nelekněte, že je v lekcích více dětí. Od února se pak počty děti ustálí na kapacitě vhodné pro daný sál. Pokud je zájemců více než je kapacita sálu, je vyhlášen STOP STAV o kterém Vás informují na recepci.
  • - pokud máte jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme

PŘIJĎ MEZI NÁS, TĚŠÍME SE NA TEBE!