Members
Kalendář
« květen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denINFORMACE K SEZÓNĚ 2019/2020

BUĎ SOUČÁSTÍ SKVĚLÉ PARTY, KTERÁ TI UKÁŽE, ŽE TANEC A POHYB JE ZÁBAVA!

Jsme největší taneční škola regionu, MISTŘI ČR ve street dance, cheerleadingu, v gymnastickém a ve sportovním a fitness aerobiku, účastníci ME a MS v cheer dance. Nabízíme i lekce baletu, contemporary a gymnastiky.

Letos rozjíždíme 22. sezónu, s A-STYLEM už tedy vyrostla celá jedna generace! Přijď a staň se součástí A-STYL GENERATION i ty!


INFORMACE k novému pololetí

"JARO 2020"

(1.2. 2020 - 19. 6. 2020)


Nábory do kurzů stále probíhají!


JAK TO PROBÍHÁ?


Vyberete si kurz a vyplníte si ON-LINE přihlášku, z pohodlí domova.

Před další lekcí budete mít přihlásku v papírové podobě připravenou na recepci k podpisu společně se souhlasem.

Pokud nevíte, který kurz si vyberete, tak se on-line přihlašujte jen na jeden kurz. My si v průběhu kurzů a plateb Vaší přihlášku zařádíme do správného kurzu, který jste nakonec vybrali.

Pozn.: On-line přihlášku vyplňují noví i stávající kurzisté, nicméně ti, kdo byli členem už vloni, nepodepisují na recepci přihlášku, mají podepsanou z minulého pololetí.

DO JAKÝCH KURZŮ SE MŮŽETE HLÁSIT?
V naší nabídce si vyberou všechny výkonnostní třídy (od naprostých začátečníků až po pokročilé) a široká věková škála (děti od 3 let i dospělí).
Využijte náš rozcestník kurzů, díky kterému rychle najdete nejvhodnější aktivitu pro vás. Stačí zadat rok narození kurzisty a úroveň (např. začátečník) a hned uvidíte, z kterých kurzů můžete vybírat :-) Pokud si s výběrem nejste jistí, rádi poradíme v době náborů. Neděláte žádné talentové zkoušky (výjimkou jsou soutěžní složky).
Rozvrh na sezónu 2019/2020 ZDE.

Ceník na sezónu 2019/2020 ZDE.

Přehled kurzů na sezonu 2019/2020 ZDE.

Kurzy neprobíhají o vánočních a jarních prázdninách, státní svátky řešíme individuelně.

JAK PROBÍHÁ PLATBA KURZU?

Kurzovné se hradí nejpozději před vstupem do 2. lekce (obecně do 31. 1. 2020) převodem na bankovní účet.
První hodina je zdarma (týká se kurzů, ne pondělního open classu pro předškoláčky). Je tedy možné uhradit kurzovné až po prvním týdnu kurzů (z důvodu možnosti vyzkoušet si vámi vybraný styl). Je zde ale určité riziko, že dříve než se rozhodnete pro úhradu, bude již tento kurz naplněn závaznými přihláškami. Podmínky vrácení kurzovného naleznete v ceníku.

CO BY MĚLI VĚDĚT NOVÁČCI?

  • Co s sebou na trénink: sportovní oblečení (elasťáky, tílko, šortky, tričko, apod. a obuv se světlou podrážkou, (kurzy street dance - tepláky, pohodlné tričko), pití si u nás můžete zakoupit.
  • Pokud chtějí být na první hodině přítomní rodiče, je to po dohodě možné. Rodičům je ale k dispozici v prostorách baru velkoplošná televize, kde jsou v době konání kurzů promítány záběry ze sálů. Můžete se tedy v klidu u kávy dívat, jak si Vaše dítě v hodině vede :)
  • První 2 týdny si kurzisté zkouší i více kurzů, než se rozhodnou, proto se nelekněte, že je v lekcích více dětí. Od října se pak počty děti ustálí na kapacitě vhodné pro daný sál. Pokud je zájemců více než je kapacita sálu, je vyhlášen STOP STAV - info bude zveřejněné na našem webu!
POKUD máte jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme!

PŘIJĎ MEZI NÁS, TĚŠÍME SE NA TEBE!