Kalendář
« květen 2021 »
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denINFORMACE K SEZÓNĚ 2020/2021

BUĎ SOUČÁSTÍ SKVĚLÉ PARTY, KTERÁ TI UKÁŽE, ŽE SPORT, TANEC A POHYB JE ZÁBAVA!

Jsme největší taneční škola regionu, MISTŘI ČR ve street dance, cheerleadingu, v gymnastickém a ve sportovním a fitness aerobiku, účastníci ME a MS v cheer dance. Nabízíme i lekce baletu, contemporary a gymnastiky.

Letos rozjíždíme 23. sezónu, s A-STYLEM už tedy vyrostla celá jedna generace! Přijď a staň se součástí A-STYL GENERATION i ty!


INFORMACE k novému pololetí

"JARO 2021"

(8. 2. 2021 - 20. 2. 2021)

INFORMACE pro stávající kurzisty naleznete v odkaze ZDE a ceník pro stávající kurzisty ZDE.

INFORMACE pro nováčka je níže v textu.

JAK TO PROBÍHÁ?


Vyberete si kurz a vyplníte si ON-LINE přihlášku.

On-line přihlášku vyplňují noví kurzisté.
Před další lekcí budete mít přihlásku v papírové podobě připravenou na recepci k podpisu společně se souhlasem.

Pokud se rozmýšlíte mezi více kurzy, tak se on-line přihlašujte jen na jeden z nich. My si v průběhu kurzů a plateb Vaší přihlášku zařádíme do správného kurzu, který jste nakonec vybrali.

DO JAKÝCH KURZŮ SE MŮŽETE HLÁSIT?
V naší nabídce si vyberou všechny výkonnostní třídy (od naprostých začátečníků až po pokročilé) a široká věková škála (děti od 3 let i dospělí).

Využijte náš rozcestník kurzů, díky kterému rychle najdete nejvhodnější aktivitu pro vás. Stačí zadat rok narození kurzisty a úroveň (např. začátečník) a hned uvidíte, z kterých kurzů můžete vybírat :-) Pokud si s výběrem nejste jistí, rádi poradíme v době náborů. Neděláte žádné talentové zkoušky (výjimkou jsou soutěžní složky).
Rozvrh na sezónu 2020/2021 ZDE.

Ceník na sezónu 2020/2021 ZDE.

Přehled kurzů na sezonu 2020/2021 ZDE.

JAK PROBÍHÁ PLATBA KURZU?

Kurzovné se hradí nejpozději před vstupem do 2. lekce (obecně do 15.2.2021) převodem na bankovní účet.
První hodina je zdarma (týká se kurzů, ne pondělního open classu pro předškoláčky). Je tedy možné uhradit kurzovné až po prvním týdnu kurzů (z důvodu možnosti vyzkoušet si vámi vybraný styl). Je zde ale určité riziko, že dříve než se rozhodnete pro úhradu, bude již tento kurz naplněn závaznými přihláškami. Podmínky vrácení kurzovného naleznete v ceníku.

CO BY MĚLI VĚDĚT NOVÁČCI?

  • Co s sebou na trénink: sportovní oblečení (elasťáky, tílko, šortky, tričko, apod. a obuv se světlou podrážkou, (kurzy street dance - tepláky, pohodlné tričko), pití si u nás můžete zakoupit.
  • Pokud chtějí být na první hodině přítomní rodiče, je to po dohodě možné. Rodičům je ale k dispozici v prostorách baru velkoplošná televize, kde jsou v době konání kurzů promítány záběry ze sálů. Můžete se tedy v klidu u kávy dívat, jak si Vaše dítě v hodině vede :)
  • POKUD máte jakékoliv další dotazy, rádi vám odpovíme!

PŘIJĎ MEZI NÁS, TĚŠÍME SE NA TEBE!