Kalendář
« září 2021 »
Po Út St Čt So Ne
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denLetní pobytový tábor Pecka 2021

I letos si A-STYL připravil pro všechny děti zaměstnanců firmy BENTELER  neopakovatelný týden - letos s tématem čar a kouzel. Navíc v překrásném areálu Kempu PECKA. Už 4. ročník, to si nemůžete nechat ujít!


Report z tábora v Pecce 2021:

1. den 31. 7. 2021

Všechny děti dorazily na místo v pořádku a jsou ubytované. Večeře byla moc dobrá.  Měli jsme bramborový knedlík se zelím a masem. Rozdělili jsme se do oddílů a dostali jsme instrukce k táborovému řádu.  Večer jsme se dozvěděli, co bude celotáborová hra, kterou nám představil hlavní čaroděj Funibál. Už víme, že celý týden budeme v rámci kolejí plnit úkoly a sbírat body - splněnky. Funibál na nás bude dohlížet, a také nás bude kontrolovat, zda nepodvádíme a kouzlíme fér.  Na konci tábora se vyhlásí kolej, která získá nejvíce splněnek. Zítra nás čeká první den „KOUZEL“. Už se nemůžeme dočkat.

FOTO - ZDE


2. den 1. 8. 2021

Celá neděle se nesla v duchu vlastní kreativity a fantazie. Museli jsme si vymyslet svůj název koleje a věřte, že tu jsou fakt super kouzelnice a kouzelníci, protože tu máme: Dračí kolej, Kouzelní trolové, Fenixové a Ohnimorové. Museli jsme si také vyrobit svou ZLAŤENKU a svůj talisman a také dopravní prostředek – létající koště. Vše musíme v rámci koleje střežit, aby nám čarovné předměty jiná kolej neodcizila, tím bychom přišli o splněnky.  Také jsem si vyrobili čarovný list. Dále jsme si vymysleli svůj čarovný pokřik v rámci své koleje a máme speciální znamení, abychom se lépe poznali od ostatních kouzelníků. Večer se nesl v duchu předvádění a hodnocení. Funibál nám rozdal první splněnky. Dnešní den vyhrála kolej Ohnimorů. Tvůrčí den jsme završili kouzelnickou diskotékou. Všechny Vás moc zdravíme a zítra nás čeká FANFRPÁLOVÝ DEN!

FOTO - ZDE

 

3. den 2. 8. 2021

Tento den byl naprosto super! Naše koleje se postavily do bojů v KOUZELNICKÉM sportovním souboji FANFRPÁLU! Splněnky jsme sbírali za celou kolej.  Měli jsme tu řadu netradičních sportovních aktivit jako je Lukopál, Sprintopál, Hodopál, Trefofál a Skočnejdál. Museli jsme utíkat se zavázanýma nohama, házet vzad, trefovat se na cíl se šátkem na očích a moc nás bavila lukostřelba. Vítěznou kolejí se tento den stala kolej Fénixů, která získala nejvíce splněnek. Funibál se rozhodl vyhlásit nejlepší kouzelníky jednotlivých disciplín, kteří získali sladkou odměnu. Zítra se těšíme na herecký den a hlavně na večerní oheň.

FOTO - ZDE

4. den 3. 8. 2021

V úterý jsme se dostali do třídy herectví. Spousta nás bylo v této třídě poprvé, ale bylo vidět, že jsme opravdu šikovní kouzelníci, jelikož jsme si s úkolem poradili na výbornou. Všichni kouzelníci museli vyčarovat nějakou zajímavou hádanku, říkanku či písničku a také sehrát scénku, kde na konci bude kouzlo a stane se něco neuvěřitelného a věřte, že se stalo. Naši kouzelníci vykouzlili třeba žábu, kámen nebo létali ve vzduchu či lezli pod zemí. Vítězem tohoto dne se stala Dračí kolej, která získala nejvíce splněnek. Večer jsme opět rejdili na kouzelnickém bále a už dnes zvládáme společný kouzelnický tanec na výbornu.

FOTO - ZDE

 

5. den 4. 8. 2021

Středa se nesla v duchu „DEN SPOLU“.  Jelikož nám počasí dopoledne nepřálo, tak jsme se rozhodli, že se podíváme na nejlepšího čaroděje této doby Harryho Pottera.  Většina z nás se od Harryho naučila vařit lektvary. Zítra se nám to bude hodit. Budeme mít totiž den lektvarů. Odpoledne se počasí umoudřilo, tak jsem si v rámci kolejí zahráli míčové a soutěžní hry. Některé děti namalovali Funibálovi krásný portrét. Večer jsme završili opékáním buřtů. Hlavní čaroděj Funibál nám rozdal splněnky a my se těšíme na zítra, kdy budeme zlepšovat čarovné umění malých kouzelníků a kouzelnic.

FOTO - ZDE

 

6. den 5. 8. 2021

Dnešní den jsme otevřeli místnost lektvarů. Tato místnost byla úžasná, někteří z nás museli až do lesa pro žabí sliz nebo hlemýždí sval či šiškový vřes, aby namíchal ten nejlepší lektvar. Museli jsme také přijít na to, k čemu a na co lektvar je. Co se nám po vypití asi stane? Věřte nebo nevěřte, měnili jsme se v žábáky či hlemýždě nebo šišky, a také se z nás stali ohniváci. Lektvary jsme pak uložili do komnaty, kterou má na starosti jen náš hlavní čaroděj Funibál! Ten nám také na konci dne rozdal splněnky za skvěle uvařené lektvary. Nejlepší lektvar uvařila kolej Trolů. Také jsme zvolili nejkrásnější kouzelníci a kouzelníka a zasoutěžili si v TALENT MÁNII. V noci na nás čekala stezka odvahy kouzelným lesem. Všechny naši kouzelníci a kouzelnice ji zvládli skvěle a už teď spí a těší se na zítra na náš FINALOVÝ DEN!

FOTO ZDE

 

7. den 6. 8. 2021

Poslední finálový den je za námi.  Funibál nám ráno zadal úkol.  Měli jsme předvést, co jsme se tu za celý kouzelný týden naučili a co nás bavilo nejvíce. Nebudete věřit, co to všechno bylo. Ohnimorům se nejvíce líbila stezka odvahy a také jí krásně sehráli. Fenixové nám předvedli tři herecké scénky a my jsme museli hádat co to je. Krom stezky odvahy to byla pohádka Harry Potter a také sportovní den. Dračí kolej nám sehrála jeden bezvadný den, které se jim líbil nejvíce od budíčku až po usínání. Kouzelní trolové předvedli celý sportovní den trochu po svém. Večer jsme si vyhodnotili vítěznou kolej, která získala nejvíce splněnek za celý týden. Celkovým vítězem se stala kolej Kouzelných trolů. Moc gratulujeme!  Večer jsme si zarejdili na kouzelnickém bále. Kouzelníci už všichni spinkají a zítra se těší na cestu domů.

FOTO ZDE

 

Pro koho: děti ve věku 6-15 let (po dokončené 1. třídě ZŠ)

Místo konání: Rekreační areál Pecka u Nové Paky (č.p. 205, 507 82 Pecka u Nové Paky). Bydlíme v chatkách, pokojích, k dispozici je koupaliště, ohniště, hřiště a spousta překrásné přírody okolo s výhledem na hrad Pecka.

Termín: 31. 7. - 7. 8. 2021

Prezentace ZDE.

On-line přihláška pro zaměstnance Benteleru ZDE.


Cena 1.999,- zahrnuje: 8 dní (7 nocí), v ceně tábora je zahrnuta doprava, strava (5x denně, včetně pitného režimu), nocleh, celodenní péče a vše s táborem související. Částka Vám bude stržena ze mzdy za měsíc červen.

---------------------------------------------------------------------------------------

Dodatečné informace k táboru.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Co budete odevzdávat u busu:

Souhlas zákonného zástupce ZDE (odevzdává se v den nástupu)

Prohlášení o bezinfekčnosti ZDE (odevzdává se v den nástupu)

Posudek o zdravotní způsobilosti ZDE (odevzdává se v den nástupu)-VŠICHNI účastníci musí mít potvrzené praktickým lékařem! Posudek platí 2 roky - lze ho využít i na jiné akce či tábory.

Kopie kartičky pojištěnce (odevdává se v den nástupu)

NOVĚ - negativní PCR test - ne starší než 7 dní nebo negativní Antigenní test z odběrového místa - ne starší než 72 hodin nebo Osvědčení o prodělaném covidu - ne před více než 180 dny nebo Potvrzení o očkování - 14 dní od druhé dávky (4 testy v měsíci máte ZDARMA - 2x PCR a 2x Antigenní test z odběrových míst) - odevzdá se v den nástupu!

----------------------------------------------------------------------------------------

Fotky z jednotlivých dnů tábora 2019 najdete ZDE. Reporty pak zde.