Kalendář
« květen 2021 »
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denLetní pobytový tábor Pecka 2021

I letos si A-STYL připravil pro všechny děti zaměstnanců firmy BENTELER  neopakovatelný týden - letos s tématem čar a kouzel. Navíc v překrásném areálu Kempu PECKA. Už 4. ročník, to si nemůžete nechat ujít!

Pro koho: děti ve věku 6-15 let (po dokončené 1. třídě ZŠ)

Místo konání: Rekreační areál Pecka u Nové Paky (č.p. 205, 507 82 Pecka u Nové Paky). Bydlíme v chatkách, pokojích, k dispozici je koupaliště, ohniště, hřiště a spousta překrásné přírody okolo s výhledem na hrad Pecka.

Termín: 31. 7. - 7. 8. 2021

Prezentace ZDE.

On-line přihláška pro zaměstnance Benteleru ZDE.


Cena 1.999,- zahrnuje: 8 dní (7 nocí), v ceně tábora je zahrnuta doprava, strava (5x denně, včetně pitného režimu), nocleh, celodenní péče a vše s táborem související. Částka Vám bude stržena ze mzdy za měsíc červen.

Dodatečné informace k táboru Vám budou 14 dní před začátkem tábora zaslány na Vámi uvedený e-mail.

Souhlas zákonného zástupce ZDE (odevzdává se v den nástupu)

Prohlášení o bezinfekčnosti ZDE (odevzdává se v den nástupu)

Posudek o zdravotní způsobilosti ZDE (odevzdává se v den nástupu)-VŠICHNI účastníci musí mít potvrzené praktickým lékařem! Posudek platí 2 roky - lze ho využít i na jiné akce či tábory.

----------------------------------------------------------------------------------------

Fotky z jednotlivých dnů tábora 2019 najdete ZDE. Reporty pak zde.

REPORT A FOTO ROČNÍK 2018 zde:

1. DEN - neděle 22. 7.

První den je pomalu za námi a my máme první společné zážitky. Po příjezdu jsme se rozdělili do 6 oddílů a ubytovali se v pokojích a chatkách. Každý jsme si, jako obyvatelé království Velké Borovice, vyrobili vlastní osobní erb se jménem. Na prvním malém nástupu jsme se seznámili se všemi vedoucími, areálem a pravidly tábora. Také nám hlavní skupina dne, kterou jsou nejstarší holky, dala za úkol naučit se krásnou holubičku. Pak už byla večeře, špagety chutnaly všem. Po večeři si každý oddíl vymyslel název a také vyrobil velký erb, který zítra ráno na slavnostním nástupu představí samotnému králi Velkému Šiškovi. Už se těšíme na zítřejší setkání s ním a také přírodovědný den, který nás čeka!

FOTO ZDE.


2. DEN - pondělí 23. 7.

Druhý den jsme po vydatné snídani zahájili slavnostním nástupem, kde nás navštívil král Velký Šiška s královnou. Každá družina jim představila své erby se jmény. Nejmladší kluci jsou Vlci, starší Divočáci a nejstarší originálně Rohlíci. Nejmladší holčičky jsou Berušky, starší Lišky a nejstarší Holubičky. Král všem připomenul, že se většina jmen hodí k dnešnímu tématu a tím je příroda. Družina dne, kterou byli Divočáci, dala všem za úkol na večerní seznamovací bál připravit šperky z přírodních materiálů pro královnu a krále. Jak jsme se toho zhostili, můžete posoudit na fotkách z večerního bálu. Během dne jsme vyzkoušeli různé kvízy i hry zaměřené na přírodu. Stihli jsme i přehazovanou, koupání nebo stopovanou po okolí. Hlásíme, že zatím jediné klíště měla lektorka. Všichni se stříkáme repelentem. Večerní bál jsme si moc užili. Chutnala nám po něm i druhá večeře, když k obědu jsme měli kuře a k večeři rizoto. Zítra se těšíme na královský turnaj, kde prověříme, jak jsme rychlí a hbití. Dobrou noc.

FOTO ZDE.


3. DEN - úterý 24. 7.

Náš třetí den se nesl v duchu sportu. Vyhlášen byl královský šestiboj. Soutěžili jsme ve skoku do dálky, hodu, sprintu, lukostřelbě, paintballu a dálkovém běhu královskou oborou (cca 700m). Všichni se snažili a i za teplého počasí předvedli parádní výkony (hodně jsme pili a nosili čepice). Těm, kteří nasbírali nejvíce bodů za všechny disciplíny, předali král a královna medaile a královský diplom. Během dne jsme se stihli i vykoupat a zahrát další míčové hry. Večer při nástupu jsme také královské skupině dne, kterou byli Divočáci, ukázali cirkusové představení, které dali ostatním družinám za úkol. Na podiu tedy nechyběli akrobaté, lachtani, tygři i různí tanečníci. Celý den jsme zakončili opékáním vuřtů. Zítra budeme trochu odpočívat, takže se těšíme hlavně na tvoření a také procvičíme řeč vedlejšího království - angličtinu. Dobrou noc.

FOTO ZDE.


4. DEN - středa 25. 7.

Čtvrtý slunečný den je za námi a my jsme dnes nechali odpočívat nohy a víc zapojili ruce a hlavu. Na ranním nástupu jsme si oznámili program dne a vedoucí oddíl nejstarších kluků ROHLÍKŮ nám zadal úkol vymyslet báseň na téma rohlíci. Nejstarší kluci a holky pak vyrazili na výlet na obchůdku nejbližší vesnice a mladší se pustili do tvoření. Dnes jsme vyráběli originální erby, kdy každý dle své fantazie nejdříve nalepil hlavu krále či princezny a k tomu vlastnoručně domaloval šaty. Skvěle se vyřádily holky, ale i kluci, kteří překvapili pečlivým malováním. Zároveň jsme se i pomocí písničky učili cizí řeč, zvlášť pak slovíčka, která popisují osoby. Celý týden totiž sbíráme od vedoucích smilíky za CHRABROST, HBITOST, ŠARM A MOUDROST, aby nás král s královnou mohli na konci tábora pasovat do urozeného stavu a dát našemu oddílu přízvisko právě podle toho, která vlastnost dostane nejvíce smilíků. Když dostaneme nejvíc smilíků např. za CHRABROST budeme třeba „STATEČNÉ“ LIŠKY apod. Během dne jsme stihli i koupání, fotbálek nebo přehazovanou. Také jsme začali pracovat na obrázku kocourka BENTÍKA, který se královně ztratil. O tom ale více zítra. Na večerním slavnostním nástupu dostal král Velký Šiška a královna Borovice Šišková (jméno jí navrhly a vybraly děti) od Rohlíků krásné královské křeslo. Oba byli nadšení! Družiny zarecitovaly rohlíkům své básničky, které se opravdu povedly a Rohlíky pobavily. Na podiu také zachrochtali čuníci z nejméně uklizených chatek a pokojů, kdy se ale laťka úklidu stále zvyšuje. Většina chatek a pokojů měla dnes 7-9 bodů! Také jsem zatleskali 2 pokojům, které získaly sluníčka za max. počet 10 bodů! Zítra jsou hlavní skupinou LIŠKY a my se těšíme, co nám připraví za úkol. Všichni se ale budou kromě zpívání připravovat na večerního TELENT MANIAKA VELKÉ BOROVICE, kdy mohou zástupci každého oddílu předvést svůj talent. Možná dojde i na stezku odvahy, kterou se král rozhodl dnes neuspořádat, aby překvapil ty, kteří byli 100% přesvědčení, že určitě bude:). Jinak máme se krásně a všechny zdravíme.

FOTO ZDE.


5. DEN - čtvrtek 26. 7.

Pátý den se v Království Velké Borovice nesl hlavně v duchu hudby. Tančili jsme i zpívali. Na ranním nástupu nám vedoucí oddíl dne, LIŠKY, sdělil úkol, abychom vymysleli liščí taneček. Také jsme se připravovali na večerní druhý ročník TALENT MANIAK KRÁLOVSTVÍ. Každá družina mohla nominovat až 3 zástupce, kteří jí budou ve večerní talentové soutěži reprezentovat. Každý tedy mohl ukázat, co ho baví, v čem je dobrý – a že jsme viděli výkony! Večer jsme mohli posoudit exhibice s míčem, aerobic, cheerleading, zpěv i tanec. Nakonec od královské poroty získala 3. místo Nina Š. , která krásně zarecitovala báseň, 2. místo obsadila Mária V. za úžasný zpěv. Stejně tak svým zpěvem okouzlila vítězka soutěže Adélka A. Během soutěže ještě jednotlivé družiny předvedly liščí tanec a také zazpívaly písničku, kterou se během dneška naučily. A nejen to. Během dne jsme se v horkém počasí stihli vykoupat, nejmenší holčičky skládaly a pouštěly lodičky, starší oddíly si daly turnaj v lukostřelbě. Nejmladší kluci se vypravili na výlet do nejbližšího krámku. Také chceme poděkovat za všechny dopisy a pohledy, které chodí, dělají nám velkou radost. Celý dnešní den jsme ukončili stezkou odvahy. Král Šiška s královnou ty, co jí zvládli projít, nechali podepsat do královského listu odvahy. Zítra nás čeká poslední společný den, kdy budou jednotlivé oddíly pasovány do rytířského stavu a zúročí tak své celotýdenní snažení o co nejvíc smilíků za CHRABROST, HBITOST, MOUDROST A ŠARM. Večer pak zakončíme královskou party – těšíme se moc! Dobrou noc.

FOTO ZDE.


6. DEN - pátek 27. 7.

Náš poslední společný den jsme si pořádně užili. Vedoucí oddíl dne Lišky nám dal za úkol připravit hranou reklamu na Benteler tábor:). Všechny nás večer moc pobavily. Během dne jsme zápolili v lukostřelbě, vybíjené i přehazované. Každá družina měla také svou taneční lekci, kde předvedla své nadání na různé styly. Nechyběl ani stretching a nácvik společné choreografie, kterou jsme předvedli na závěrečné královské party. Večer král s královnou přidělili dle získaných smilíků přízviska a pasovali každé z dětí na urozené obyvatele království Velké Borovice. Král s královnou pojmenovali jednotlivé družiny takto: RYCHLÍ NATVRDLÍ ROHLÍCI, CHYTRÉ POSEDÁVAJÍCÍ HOLUBIČKY, SVÉHLAVÍ ZBĚSILÍ DIVOČÁCI, NADANÉ MAZANÉ LIŠKY, VYKULENÍ MRŠTNÍ VLCI a ZMATENĚ OBRATNÉ BERUŠKY. Na závěrečném bále se předvedli i jednotliví vedoucí, kteří představili společnou choreografii a pobavili celé království. Druhý ročník BENTELER TÁBORA je za námi a my se už teď těšíme na ten další. Přejeme dobrou noc a zítra se těšíme se všemi na viděnou.

FOTO ZDE.