Members
Kalendář
« březen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denKurzy

OBECNÉ INFORMACE:

Sekce cheerleaders byla v A-STYLU založena v roce 2002. V současné době se v rámci kurzů připravuje více než 100 roztleskávaček ve věku 5 - 25 let.

Naše cheerleaders jsou několiknásobnými mistryněmi České republiky (2011, 2012, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018). Zlatá umístění náš tým sbíral i na soutěžích Spirit cheer cup, NJ Cheer Open, Liberec cheer cup, Cheer cup Plzeň a Cheer Cup Ústí.

Roztleskávačky A-STYLU kromě soutěží absolvují až desítky akcí měsíčně v rámci vystupování a doprovázení různých sportovních a společenských akcí po celé ČR.

NÁPLŇ KURZŮ:

CHEERS PEEWEE C – začátečníci - tréninky 1x týdně

- seznámení se základy cheerleadingu – základní cheer pohyby, pom pon dance, základy gymnastiky, akrobacie, průřez moderními tanečními styly

Cílem je nejen ukázat základní techniky tohoto náročného sportu, ale hlavně nechat holčičkám nahlédnout do tohoto světa plného týmového ducha, nadšení, zápalu, sebevědomí a radosti. Probudit v nich onen "spirit", jež je nedílnou a snad nejpodstatnější součástí cheerleadingu.


CHEERS PEEWEE A (SPARKS) a B (GLOW), JUNIOR A (FEVER), YOUTH A (FLAMES) - soutěžní složky

Členky, které budou patřit do soutěžní sekce (tréninky 2x týdně), jsou vybírány na základě konkurzu. Tyto skupiny se účastní cheer soutěží.

CHEERS JUNIOR B+C – začátečníci - tréninky 1x týdně
- seznámení se základy cheeleadingu (základní cheer pohyby, pom pon dance, základy gymnastiky, akrobacie), poté vyšší náročnost všech oblastí cheerleadingu, prohloubení základů moderních tanečních stylů (street dance, disco dance), výuka základů stuntů a pyramid.

Cílem bude naučit základy tohoto sportu a navíc probudit týmového ducha, nadšení, zápal pro věc a radost z pohybu.

CHEERS SENIOR A - HEATskupina složená z pokročilých cheers A-STYLU, jejíž hlavní náplní je provozovat a prezentovat cheerleading v jeho pravém slova smyslu - tedy na sportovní a soutěžní bázi. Důležitým atributem skupiny je velké nasazení s důrazem na týmovou práci. Skupina trénuje 2x týdně + má řadu specializovaných tréninků v rámci soutěžní přípravy.

DOPLŇKOVÉ AKTIVITY:

Kromě běžných tréninků cheers absolvují doplňkové workshopy (např. disco dance, trampolína, gymnastika) a letní přípravný camp. Spolupořádali jsme čtyři ročníky celorepublikové soutěže Liberec cheer cup, kde si zatančily také všechny naše cheers.

 

Chceš se k nám přihlásit a stát se jednou z nás?

Víc informací v odkazu JAK SE PŘIHLÁSIT.