Kalendář
« říjen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denA-Styl LETNÍ AKADEMIE 2020

Letní soustředění s denním docházením pro děti ve věku 4 - 12 let

NOVĚ I PRO NEČLENY A-STYLU!!

Letos už 10. ročník! Oblíbený sportovní a taneční kemp pro všechny, koho baví pohyb a tanec! Opět se těšte na dny plné tréninků a zlepšování se. Chybět nebude ani spousta zábavy a netradičních úkolů! Už legendární je čtvrteční přespání v A-STYLU (netýká se předškolních dětí), které patří k vrcholům kempu. 

 

 

Věříme, že i letos si tuto příležitost nenecháte ujít! My se těšíme MOC!

 

 

Kdy: od 17. 8. do 21. 8. 2020Kde: A-Styl Centrum Liberec (denní docházení)Co: denně 2x trénink, oběd, svačina, volnočasový program


SOUSTŘEDĚNÍ JE URČENO PRO:
nesoutěžní sekci aerobik a MINI, jazz dance, balet, gymnastická průprava, předškoláčci.
Online přihláška ZDE do 30.5.2020

DĚTI BUDOU ROZDĚLENI DO SKUPIN:
  • 1) PŘEDŠKOLÁCI - Obecná pohybová průprava pro pro děti 4 - 7 let
  • 2) POM PON DANCE děti soutěžní
  • 3) BALET a CONTEMPORARY - pro nesoutěžní kurzy 6 - 15 let
  • 4) AEROBIC - děti z kurzů AEROBIC/C a AEROBIC/B a mladší AEROBIC/MINI
  • 5) CHEERLEADERS. Víc info zde.

Podrobně ke skupině

PŘEDŠKOLÁCI:
Těšíme se zde na holčičky a kluky z kurzů GYMNASTIKA, PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVKA a BALET. Cílem je nabídnout širokou škálu základních cvičebních technik a dovedností pro komplexní rozvoj. Zaměříme se na celkové zlepšení motorických dovedností, koordinaci a rytmické cítění. Pracovat budeme na zlepšení správného držení těla. Vše v rámci lekcí zaměřených na různé styly (gymnastika, aerobic, roztleskávačky, práce s náčiním - obruč, švihadla). Lekce jsou koncipovány s ohledem na věk dětí, často tedy formou hry. Nedílnou součástí je i odpočinek (po obědě odpočíváme - čteme knížku, koukáme na pohádku).
POM PON DANCE DĚTI SOUTĚŽNÍ:
V této skupině budou prioritně děti z kurzu POM PON DANCE DVK C + děti z kurzů kontemporary, které budou chtít od září pokračovat v zaměření pom pon dance a rády by se již zapojily do soutěží. Zaměříme se na základní taneční techniku, práci s pom pony. Nebude chybět gymnastická a rytmická průprava. Od září 2020 by pak děti s tímto zaměřením byly zařazeny do dětského kurzu POM PON DANCE soutěžní.

BALET A JAZZ DANCE a CONTEPORARY:
Skupina pro děti z kurzů JAZZ DANCE děti začátečníci a mírně pokročilí a BALET (ročník 2014 a mladším doporučujeme kurz předškoláčků). Cílem bude upevnit získané dovednosti z kurzů a dále je rozvíjet. Soustředění bude zaměřené na správné držení těla, koordinaci, točky, orientaci v prostoru, převaly a zvedačky. Děvčata si osvojí i některé prvky baletu.

AEROBIC:
Skupina dětí složená z nesoutěžních kurzů aerobic B, C a soutěžní MINI (ty holčičky, které v MINI zůstávají i příští sezónu) a gymnastická průprava 4 - 7 let bude pracovat na celkovém posílení těla, zlepšení koordinace, flexibility, zaměří se také na nácvik prvků a technik aerobicu. Určitě nebude chybět gymnastika, zlepšování fyzičky a posilování. Soustředění je vhodné pro všechny, kdo mají tento sport rády a chtějí se v něm zdokonalit.

Dodatečné informace ZDE - budou zveřejněny později
Informace k platbě: Platbu 2.950 Kč prosím proveďte do 12. 6. 2020 na bankovní účet č. 5222087319/0800. Var. symbol Vám bude automaticky přiřazen po vyplnění on-line přihlášky.

 připojené fotografie:

stránka fotografií: 1 2 3


připojené videa:

Letní akademie 2013

Soustředění dětských kurzů v A-Stylu.

stránka videí: 1