Home Základní informace Contemporary
Slavíme 25 let v pohybu

CONTEMPORARY

Kurz "CONTEMPORARY - JAZZ DANCE" si klade za cíl vychovat všestranného tanečníka, který bude schopný v různých show choreografiích přirozeně a přesvědčivě vyjádřit náladu a myšlenku choreografie.

Vyučují se základní techniky jazz dance, modern dance a contemporary (správné držení těla, koordinace, točky, orientace v prostoru, převaly, zvedačky). Jazzový tanec můžeme vidět ve videoklipech, v divadlech a muzikálech.

Stručně z historie

Stručně z historie

 • Sekce contemporary otevřela svůj první kurz na podzim roku 2014. Za tuto dobu se z ní vyvinula složka, která nabízí kurzy pro různé věkové kategorie. Od základní přípravky pro předškoláky (BALET), přes děti po juniory.
   
 • Juniorská a dospělá kategorie má soutěžní složku. Posledním úspěchem je medaile juniorské choroegrafie, která na Mistrovství Čech 2023 ve své kategorii vytančila 2. místo.
O kurzech obecně

O kurzech obecně


 • Kurzy probíhají v A-STYL CENTRU (za Home Credit Arenou) a v nedaleké hale Kort.
   
 • Začátečníci trénují 1x týdně, soutěžní složky mají tréninky 2x týdně.
Chci se přihlásit
Trenéři

Trenéři

Jako lektoři působí v této sekci odchovankyně A-STYLU a absolventka Taneční konzervatoře Duncan Centre Eliška Čásárová Jerie, dále pak trenér gymnastiky 3. třídy Hana Musilová.  Jako trenérky působí také další odchovanci A-STYLU Andy Benešová a Tereza Stejskalová. Zároveň v kurzech nově působí jako externí posila Veronika Pochová, absolventka taneční konzervatoře Taneční centrum Praha, úspěšná choreografka a trenérka působící v projektu Tanec bez Hranic.

ÚSPĚCHY CONTEMPORARY

ÚSPĚCHY CONTEMPORARY

 • contemporary složka soutěží pod Czech dance Organization (CDO)

  Mezi poslední úspěchy patří:
   
 • 2. místo MČR dětské hobby street formace 2022
 • 2. místo Mistrovství Čech juniorské hobby street formace 2023

0

contemporary tanečnic

0

let historie

0

HODIN TRÉNINKŮ TÝDNĚ

Aktuálně nabízené kurzy

CONTEMPORARY DĚTI B+C PRO ZAČÁTEČNÍKY

CONTEMPORARY DĚTI B+C PRO ZAČÁTEČNÍKY

Kurz je určen pro děti ve věku 6-11 let a klade si za cíl vychovat všestranného tanečníka, který bude schopný v různých show choreografiích přirozeně a přesvědčivě vyjádřit náladu a myšlenku choreografie.Vyučovat se budou základní techniky jazz dance, modern dance a contemporary (správné držení těla, koordinace, točky, orientace v prostoru, převaly, zvedačky). 

Trénink - středa od 16:00 do 17:30 v sále B

ON-LINE přihláška
CONTEMPORARY JUNIOŘI B+C PRO ZAČÁTEČNÍKY

CONTEMPORARY JUNIOŘI B+C PRO ZAČÁTEČNÍKY

Kurz je určen pro děti ve věku 12-16 let a klade si za cíl vychovat všestranného tanečníka, který bude schopný v různých show choreografiích přirozeně a přesvědčivě vyjádřit náladu a myšlenku choreografie.Vyučovat se budou základní techniky jazz dance, modern dance a contemporary (správné držení těla, koordinace, točky, orientace v prostoru, převaly, zvedačky). 

Trénink - pátek od 18:00 do 19:30 v sále B v A-styl Centru

ON-LINE přihláška
CONTEMPORARY JUNIOŘI a HLAVNÍ A, SOUTĚŽNÍ SLOŽKA

CONTEMPORARY JUNIOŘI a HLAVNÍ A, SOUTĚŽNÍ SLOŽKA

Soutěžní složka contemporary pro juniory a dospělé, kteří se účastní soutěží pod CDO. Koná se 2x týdně. Je to výběrový kurz!

Trénink - úterý, čtvrtek

ON-LINE přihláška

Nenalezli jste kurz který jste hledali? Zkuste náš rozcestník kurzů

Contemporary

Chci se přihlásit

Sledujte nás na sociálních sítích Facebook / Instagram