Home Základní informace Nábory
Slavíme 25 let v pohybu

NÁBORY

Nyní web obsahuje informace týkající se právě ukončené sezóny 2023/2024. Pokud máte zájem se k nám přihlásit na novou sezónu 24/25, pak prosím vyčkejte do druhé půlky srpna 2024, kdy budou zveřejněny aktuální informace (rozvrhy, ceníky, rozpisy nabízených kurzů). On-line přihlášku tedy vyplňte až po spuštění náborů pro novou sezónu.

Už teď víme, že:

Přejeme vám krásné léto a koncem srpna naslyšenou!!


INFO K JIŽ PROBĚHLÉMU POLOLETÍ:

BUĎ SOUČÁSTÍ SKVĚLÉ PARTY, KTERÁ TI UKÁŽE, ŽE SPORT, TANEC A POHYB JE ZÁBAVA!

Jsme největší taneční škola regionuMISTŘI ČR ve street dance, cheerleadingu, v gymnastickém a ve sportovním a fitness aerobiku, reprezentanti na ME a MS v cheer dance, street dance a v gymnastickém aerobiku. Nabízíme i lekce baletu, contemporary a gymnastiky. Tančí a cvičí u nás děti ve věku od 3 let až po dospělé.

Jsme tu již 25. sezónu, tak se přidej k nám!

 

CHCETE SE K NÁM PŘIHLÁSIT?

CHCETE SE K NÁM PŘIHLÁSIT?

 • Vyberte si kurz a vyplňte si ON-LINE přihlášku. Přihlášku vyplňují noví i stávající kurzisté.
   
 • Pokud se rozmýšlíte mezi více kurzy, tak se on-line přihlašujte jen na jeden z nich. My si v průběhu kurzů a plateb Vaší přihlášku zařádíme do správného kurzu, který jste nakonec vybrali. Dle rozvrhu přijďte do své první lekce. První lekce je na vyzkoušení ZDARMA (netýka se pondělního open class pro předškoláky).
DO JAKÝCH KURZŮ SE MŮŽETE HLÁSIT?

DO JAKÝCH KURZŮ SE MŮŽETE HLÁSIT?

 • V naší nabídce si vyberou všechny výkonnostní třídy (od naprostých začátečníků až po pokročilé) a široká věková škála (děti od 3 let i dospělí).
   
 • Rozcestník našich kurzů najdete ZDE.
   
 •  Podrobné informace k jednotlivým stylům a popisky kurzů pak ZDE. 
JAK PROBÍHÁ PLATBA KURZU?

JAK PROBÍHÁ PLATBA KURZU?

 • Kurzovné se hradí pololetně. Pololetí PODZIM probíhá září až leden (platba do konce září), pololetí JARO pak únor až červen (platba do konce ledna). Nastoupit můžete kdykoliv v průběhu roku. Pro nově nastupující se kurzovné hradí před vstupem do 2. lekce převodem na bankovní účet.
   
 • Kurzy, které trénují 2 a více krát týdně mohou kurzovné hradit ve dvou splátkách. Kurzovné se hradí na č.ú. 5222087319/0800, jako variabilní symbol uveďte prvních 6 číslic rodného čísla a do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte a kurz. Výše kurzovného je odvislá od počtu a délky lekcí, které navštěvujete. Více informací, včetně podmínek, slev a vrácení kurzovného najdete v našem ceníku. Pokud máte dotaz ohledně kurzovného, pište na soltysova@astyl.cz
CO BY MĚLI VĚDĚT NOVÁČCI?

CO BY MĚLI VĚDĚT NOVÁČCI?

 • Co s sebou na trénink: sportovní oblečení (elasťáky, tílko, šortky, tričko, apod. a obuv se světlou podrážkou, kurzy street dance - tepláky, pohodlné tričko), pití.
 • Přístup do A-STYL Centra je přeš čip. Na první lekci projděte s někým ze stávajícíh kurzistů, nebo zaťukejte na okno tanečního sálu a požádejte o vpuštění. V sále Kort pak zvoňte na zvonek vedle dveří. Nováčci si čip zakoupí v průběhu září u svého trenéra (100 Kč vratná záloha)
 • U měnších dětí přijďte s větším předstihem, ať se v klidu převléknou a rozkoukají

 

PŘIJĎ MEZI NÁS, TĚŠÍME SE NA TEBE!

Sledujte nás na sociálních sítích Facebook / Instagram