Home O nás Historie
Slavíme 25 let v pohybu

Něco o historii A-stylu

Taneční a pohybová škola A-STYL LIBEREC se věnuje dětem a mládeži již od roku 1998. V době svého založení jsme se zaměřovali pouze na výuku street dance. Od roku 2002 jsme rozšířili výuku o přípravu hokejových roztleskávaček, kdy od roku 2009 se začala rozvíjet sekce sportovního cheerleadingu, která taneční "hokejový" styl plně nahradila. Od roku 2011 se věnujeme gymnastickému a show aerobiku. Ve všech výše jmenovaných stylech patříme mezi špičku v ČR. V roce 2012 jsme otevřeli sekci modern dance, nabízející contemporary a základy baletu. Následně pak byly otevřeny i lekce gymnastické průpravy, pompon dance a cvičení pro předškolní děti. Od roku 2013 nabízíme pravidelné taneční kurzy street dance i pro dospělé "rodiče"- věková kategorie 30+.

Tančit a cvičit u nás děti mohou 1x týdně na hobby úrovni, nebo se začlenit do soutěžních kurzů a reprezentovat nás na soutěžích různého typu (až po MČR, ME, MS).

Škola si klade za cíl motivovat děti k aktivní formě využití volného času, která pro ně bude zároveň i zábavou. Být aktivní tanečník či sportovec navíc vede k cílevědomosti a učí pevné vůli. Získané dovednosti pak mohou zvýšit sebevědomí a pomohou dětem lépe obstát v konkurenci vrstevníků. Děti také poznají spoustu přátel, se kterými sdílí své pokroky, úspěchy a zážitky ze závodů a soutěží. 

A-styl organizuje pro děti taneční a sportovní soustředění, soutěže či vlastní výroční show. Naši členové vystupují v rámci doprovodných sportovních a doprovodných akcí po celé ČR. 

Klademe si důraz na indvidiální přístup, ochotu a zájem o potřeby kurzistů, kterým se vždy věnují zkušení a kvalifikovaní lektoři, kteří jsou sami aktivní ve svém oboru a neustále se v něm vzdělávají. 

Sledujte nás na sociálních sítích Facebook / Instagram