Members
Kalendář
« květen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denAerobičky z A-stylu vybojovaly na prvním závodě jarní sezóny 16 medilí! 7x zlato, 4x stříbro a 5x bronz!

19. 3. 2018

O víkendu 17. – 18. března odstartovaly další závodní sezónu naše aerobičky. Vydaly se do Olomouce a opět bylo vidět, že mají dobře našlápnuto. Získaly 16 medailí a body do velkého finále - 7x zlatá, 4x stříbrná a 5x bronzová.


FOTO ZDE.

 


V nejmladší kategorii A (6 – 8 let) získaly děvčata zlatou medaili v maxi týmech ve složení Barbora Hegrová, Veronika Endrychová, Anežka Fořtová, Barbora Bušková a Nela Cibulková. Druhé zlato si odvezly v mini týmech Hegrová, Endrychová a Fořtová. Ve dvojicích si stříbrnou odvezla Anežka Fořtová s Veronikou Endrychovou a bronz braly Nela Cibulková s Barborou Buškovou. Naše nejmladší závodnice Eliška Bušková a Anna Kratochvílová skončily na čtvrté příčce. Nutno dodat, že poslední dvě jmenované sbírají zkušenosti, začaly závodit teprve letos. V jednotlivkyních si v konkurenci 13 závodnic vybojovala bronz Anežka Fořtová a naše nejmladší (teprve pětiletá) Eliška Bušková skončila na krásném 6. místě.

V kategorii B (9 – 11 let) jsme měli největší zastoupení. Zlatou medaili si vybojoval maxi tým ve složení Anežka Fryaufová, Viktorie Molnárová, Adéla Kostolníková, Patricie Fabiková a Agáta Passianová. Pátou příčku obsadil maxi tým ve složení Elisabeth Soukupová, Kateřina Jakubcová, Natálie Opletalová, Niki Fišerová a Elena Černohorská. V mini týmech si stříbro vybojovaly Adéla Kostolníková, Patricie Fabiková a Anežka Fryaufová. Bronz vybojovalo trio ve složení Kateřina Jakubcová, Agáta Passianová a Viktorie Molnárová. Nepopulární bramborovou čtvrtou pozici obsadil tým ve složení Elena Černohorská, Niki Fišerová a Natálie Opletalová. V dvojicích se na pátém místě umístily Viktorie Molnárová s Agátou Passianovou. V jednotlivkyních skončila na 10. místě Anežka Fryaufová, 11. místo obsadila Kateřina Jakubcová, 13. Agáta Passianová a 25. skončila Viktorie Molnárová.

V kategorii C (12-15 let) si zlatou vybojoval mini tým ve složení Julie Škvorová, Karolína Dvořáková, a Karolína Volhejnová. Další zlatou si vybojovala talentovaná Patricie Fabiková v konkurenci 31 závodnic. Na krásném 11 místě skončila Karolína Dvořáková. Ve dvojicích je obrovským úspěchem další zlato, které si vybojovala Patricie Fabiková s Anežkou Fryaufovou, které věkově ještě spadají do mladší kategorie, ale vzhledem k úspěchům v loňské sezóně, byly přesunuty do vyšší kategorie. Na krásném druhém místě skončily Karolína Volhejnová s Karolínou Dvořákovou. V katogiri SHOW nás reprezentovala sestava s názvem Indiánky a obsadily krásné třetí místo ve složení Bradáčová, Faloutová, Führichová, Hrnčířová, Kočová, Jáčová, Lišková, Marková, Pavlů, Soukupová, Šubertová, Fišerová, Černohorská, Vojáčková a Váňová.

V kategorii D (16 let a více) si zlatou medaili v maxi týmech vybojovala děvčata ve složení Barbora Pažoutová, Vendula Havelková, Tereza Gujdová, Denisa Kupcová a Jana Pecháčková. V mini týmech bronz braly Pažoutová, Gujdová a Kupcová. Ve dvojicích se na 7.místě umístila Tereza Gujdová s Denisou Kupcovou a 11. skončily Vendula Havelková s Janou Pecháčkovou. V kategorii SHOW si druhé místo odvezla sestava Servírky ve složení Jana Pecháčková, Klára Holubová, Markéta Holubová, Tereza Gujdová, Denisa Kupcová, Vendula Havelková, Karolína Dvořáková, Karolína Volhejnová, Julie Škvorová a Markéta Králová.

Všem závodnicím gratulujeme a těšíme se na další závody, které se konají o tomto víkendu v Českém Brodě. Rodičům děkujeme za podporu.