Members
Kalendář
« květen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denMČR BEAT STREET: finále street profi

8. 6. 2014

Soutěžní složka A-stylu Liberec Street profi přivezla ze sobotního MČR ve street dance z Brna 4. místo, což je dosud nejlepší umístění A-stylu mezi nejvyššími street dance formacemi v dospělé kategorii. Úspěšný byl také Lucaso, který se dostal do semifinále battlu King of Beat street. Děkujeme všem za skvělou reprezentaci!


Streetové složky A-stylu Liberec mají za sebou velmi dlouhý den. Z Liberce se vyjíždělo již po 4. hodině a vrátili jsme se v půl 4 druhého dne. Každopádně den to byl plný tance, zábavy a letního počasí, tudíž nemohl být nevydařený :)

Letos postoupily na MČR všechny čtyři formace A-stylu - to se stalo poprvé a dokazuje to naší skvělou formu. Každopádně konkurence ve street dance je stále velmi silná. I kvůli zajištění větší soutěživosti se formace Dance Life Tour dělí do tří výkonnostních "lig". Na mistrovství se postupuje ze zemských kol (zvlášť Čechy, zvlášť Morava) a na ty z kol regionálních.

Největší úspěch zaznamenala dospělá extraligová formace "Banán is not dead" Evči Minaříkové a Lukáše Jakubce. Finálové 4. místo v nejvyšší street kategorii je pro A-styl nejcennější úspěch z MČR formací.

Přidružená soutěž King of Beat street letos probíhala netradiční formou, kdy se tančilo nejprve na píseň soupeře a pak na svou vlastní předem vybranou skladbu. Lucaso se dostal do semifinále, kde nestačil na pozdějšího vítěze Mullu Zueva.

A-styls trávili odpoledne nejen fanděním a tančením formací, ale zbylo i dost času na jamování na venkovní stage. Respekt všem našim tanečníkům!

Chtěli bychom na tomto místě poděkovat všem lektorům (choreografům), tanečníkům, ale i rodičům a dalším našim fanouškům za skvělou taneční sezonu!

Výsledky Beat street 2014:

 

  • 4. Banán is not dead - street dance formace extraliga dospělí (choreografie Eva Minaříková, Lukáš Jakubec)
  • 8. HipHop Don't Stop - street dance formace III. liga dospělí (choreografie Zuzka Donátová, Romča Barešová)
  • 11. In da Club - street dance formace extraliga junioři (choreografie Lukáš Jakubec)
  • 12. Power hit - street dance formace II. liga dospělí (choreografie Daniel Jakubec)
  • semifinále Lukáš Jakubec - King of Beat street

 připojené fotografie:

stránka fotografií: 1