Members
Kalendář
« červen 2019 »
Po Út St Čt So Ne
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden denA-styl DRAGONS vybojovali 6 sad medailí!

25. 3. 2019

A-styl Dragons společně s contemporary vyjeli v sobotu 23. 3. na Prague Cheer open, kde soutěžili v celkem osmi kategoriích. Po dni plném skvělých výkonů vezeme do Liberce 1x zlato, 3x stříbro a 2x bronz!

Foto ZDE.


Naše nejmenší cheerky z Glow se na své první soutěži utkaly v nejvíce obsazené kategorii Team cheer peewee L1,  kde mezi 14 týmy skončily na krásném osmém místě. Sparks braly po výborně předvedené sestavě v kategorii Team cheer peewee L2 stříbrné medaile (z 8). Skupina Flames také zabojovala, a v kategorii Team cheer youth L3 získala zasloužené 2. místo (z 9).

Juniorky Fever se představily v kategorii Team cheer junior L2, kde z šesti týmů skončili na nepopulárním 4. místě, přičemž svoji sestavu zvládly předvést parádně. Poslední cheerová skupina, Heat, vystoupila v kategorii Team cheer senior L4, a přidala třetí stříbro do A-styl sbírky (z 5).

Tři skupiny nás reprezentovaly také v tanečních kategoriích. První se představili Dragons jazz ladies v kategorii Team performance jazz senior. Jako jediný český tým soutěžili proti dvěma zahraničním skupinám, a skončili na třetím místě. Dragons pom girls podaly krásný, energický výkon, a svoji kategorii Team performance freestyle youth vyhrály (ze 3). Poslední, stříbrnou medaili vybojovaly Dragons pom ladies v kategorii Team performance freestyle senior (z 6).

Před vyhlášením se v generálce na Mistrovství světa představil v nabušeném vystoupení juniorský národní tým, jehož součástí jsou i čtyři členky Flames. Vystoupení zvedlo diváky ze židlí, a my můžeme být právem hrdí, že máme naše děvčata v tomto úžasném týmu.

Moc bychom chtěli poděkovat našim skvělým rodičům za úžasnou atmosféru a podporu přímo na soutěži. Naši fanoušci byli opravdu slyšet, což všechny týmy pořádně nabudilo :-) Všem Dragons gratulujeme a už těšíme na květnové MČR.

GO DRAGONS!