Members
Kalendář
« květen 2020 »
Po Út St Čt So Ne
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
akce Street Dance
akce Chearleaders
akce Hostess
akce Aerobik
akce Žijte Astylově
akce Astyl Centum
více akcí v jeden den3 tituly Mistrů republiky pro naše DRAGONS!

13. 5. 2019

V sobotu 11. 5. se v Praze konalo Mistrovství ČR v cheerleadingu pro týmové kategorie a performance doubles. Dragons vyrazili do bojů s 12 soutěžními skupinami, a přivezli celkem 8 medailových umístění, včetně 3 titulů Mistrů republiky!


Zlaté medaile spolu s titulem získaly Dragons Jazz Ladies v kategorii Performance Jazz, které sice vystupovaly hned ráno, ale sestavu zvládly parádně. Druhá seniorská taneční skupina vyhrála svou kategorii, Performance freestyle pom a může se tak také právem radovat z titulů Mistryň ČR. Obě skupiny zároveň získaly nominaci na ME v Petrohradě!

Třetí titul vybojovalo duo Blanka Šípková a Kristýna Kohoutková v taneční kategorii Performance doubles freestyle pom youth, děvčata předvedla povedenou sestavu a byla nejlepší ze 7 zúčastněných dvojic.

Stříbro a titul vicemistrů republiky získal v tvrdé konkurenci cheer tým Flames - kategorie Youth L3. Skupina zvládla svojí obtížnou sestavu zajet bez větší chyby a obhájila tak umístění z loňska.

Na třetích místech se umístily naše juniorky Fever a seniorky Heat, v kategoriích Junior L2 a Senior L4. Obě skupiny se potýkaly s náročnou přípravou, ale na soutěži zabojovaly a získaly krásná umístění spolu se ziskem bronzových medailí.

Další dvě medailové umístění jsme získali v tanečních kategoriích - skupina Dragons pom girls v kategorii Performance youth po skvělém výkonu taktéž obhájila své loňské třetí místo; bronz si v konkurenci 10 týmů v kategorii Performance doubles freestyle pom peewees zaslouženě odneslo duo Veronika Šťastná a Tereza Doležalová.

Těsně pod stupni vítězů se seřadila naše seniorská jazzová dua, 4. místo získaly Barbora Hladíková a Denisa Janečková, 5 místo Viktorie Raichová a Lucie Nedomlelová. Obě dua se na této soutěži představila vůbec poprvé, a vedla si velmi dobře.

Nepopulární bramborovou medaili, tedy 4. místo si odváží naše děti ze skupiny Sparks, které soutěžily v kategorii Peewee L2. Děvčata předvedla parádní sestavu a tento výsledek berou jako motivaci k další práci na tréninkách a přípravě na soutěže.

Naše poslední skupina, děvčátka ze skupiny Glow, zvládla svoje první Mistrovství na jedničku, a předvedla úžasný výkon bez chyb. V obrovské konkurenci 17 týmů skončily 11., což je pro začátečnice skvělý výsledek.

Soutěž jsme si užili, poměřili se s ostatními českými týmy a takto skvělé výsledky jsou pro nás třešničkou na dortu při vyvrcholení aktuální sezony. Některé skupiny se ještě chystají za dva týdny na mezinárodní soutěž ve Vídni, a o týden později na Mistrovství ČR malých cheer kategorií. Úplný závěr potom bude tradiční A-Styl show.

Děkujeme za pomoc a podporu všem rodičům, pomocníkům a asistentům, bez vás bychom to nezvládli. Všem našim cheerleaders blahopřejeme ke skvělým výkonům a výborné reprezentaci klubu. Dragons opět dokázali, že patří mezi českou špičku.

Na závěr blahopřeji všem trenérkám a přeji nám, ať zvládneme završit sezonu bez problémů a s elánem, který je k této práci potřeba :-)

Za tým trenérů,
Šárka Svinkovápřipojené fotografie:stránka fotografií: 1